Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


Piotrekk85 napisał(-a):
Tylko wiesz takie info powinno być na stronie bez żadnej łaski. Cenniki w roamingu są ogólne. Jak traktować np. abonamenty co ktoś ma powiedzmy 200 minut, a nielimitowane rozmowy są usługą dodatkową?
Kolejna kwestia to plany Smart Plan Halo (pierwszej i drugiej generacji). One miały schodki. To są teraz schodki w roamingu? łącznie z lejkiem?
Podobnie plany Smart Plan II - nie jest wyszczególniony w tabelce w cenniku roamingowym. Więc powinno być jak w kraju. Czyli także lejek po schodku?
Są jeszcze plany mniej popularne czy z innym mechanizmem, jest multum usług dodatkowych... takich odpowiedzi nie ma na dziś 😞

Tutaj się zgadzam mało informacji jak roaming w tych przypadkach będzie rozliczany. Będą reklamacje i dużo zgłoszeń po 15 czerwca.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Zgłoszeń nie będzie wiele bo to jeszcze nie sezon urlopowy 🙂 w lipcu ludzie wyjeżdżają, w sierpniu przyjdą faktury... ale Polak mądry po szkodzie...
Naprawdę na NO/blogu/twiterze/facebooku/etc przydałaby się sesja Q&A na ten temat...
Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Zgadzam się z Wami w 101% dlatego może warto wpisać w to "okienko" swój numer i........mieć w razie czego podstawy do reklamacji. A jeden kontak telefoniczny po odczytaniu smsa z ofertą od Orange pewnie jakoś się przeżyje 🙂 Ja swojego czasu w innej sieci szybciutko zbywałem telemarketerów "Tak słucham, tu zakład pogrzebowy, w czym mogę pomóc.." i 🙂 😜

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


pablo_ck napisał(-a):

Zgadzam się z Wami w 101% dlatego może warto wpisać w to "okienko" swój numer i........mieć w razie czego podstawy do reklamacji. A jeden kontak telefoniczny przeżyje się 🙂 Ja swojego czasu w innej sieci szybciutko zbywałem telemarketerów "Tak słucham, tu zakład pogrzebowy, w czym mogę pomóc.." i 🙂 😜


@Anonim Nikt nie oddzwania tylko przychodzi "SMS" Przetestowane na własnej skórzeEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Trzeba @Artura zawezwać to pewnie coś ogarnie z Q&A. Ale pewnie lepiej poczekać do 15 czerwca to wiecej rzeczy się wyklaruje i wejdą nowe pakiety. Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Anonim: jaki sms?
Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Piotrekk85z linku @Anonim

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Anonim  wiem że nikt nie oddzwania 😜 Wiem że przychodzi sms bo sprawdziłem sam to na swoim nr telefonu. Później możemy spodziewać się tylko telefonu z ofertą od Orange. Być może sformułowałem swoje zdanie w spoób nieodpowiedni. Już poprawione 😜


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Wracając do stawek w roamingu, może jeszcze czeka nas info. Jeszcze jest troszke czasu do 15 czerwca.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Oby nie tylko info o podwyżkach 😜 😜