Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 21, Pasjonat
  • 372
  • 702
  • 6

Błędne informacje na stronach Orange dotyczące nieistniejącej usługi Orange Cloud.

[ Edytowane ]

Dzisiaj pisząc z jednym z użytkowników i szukając dla Niego informacji, natknąłem się na takie informacje dotyczące archaicznej już usługi Orange Cloud (tutaj):
błędne info.png
@Artur, @Mikołaj, @Jarek, takie kwiatki są niedopuszczalne Emotikon: Szczęśliwy Wiem, że są wakacje, ale na litość boską, za co niektórym płacą???

Żyj chwilą Emotikon: Szczęśliwy Czerp z życia co się da Emotikon: Szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5285
  • 110

Błędne informacje na stronach Orange dodtyczące nie istniejącej usługi Orange Cloud.

Trafiłeś na zrzut ekranu, na którym przypadkiem znalazła się informacja o archaicznej usłudze. Nigdzie nie ma info, że usługa działa, to zrzut ekranu, więc ta informacja się nie indeksuje w wyszukiwarkach i jest nie do znalezienia inaczej niż "przypadkiem".

Ukryjemy info o Orange Cloud na zrzucie, a Tobie, @nikodem_dyzma, polecamy skorzystać z wakacji i wyluzować Emotikon: Szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5285
  • 110

Błędne informacje na stronach Orange dodtyczące nie istniejącej usługi Orange Cloud.

Trafiłeś na zrzut ekranu, na którym przypadkiem znalazła się informacja o archaicznej usłudze. Nigdzie nie ma info, że usługa działa, to zrzut ekranu, więc ta informacja się nie indeksuje w wyszukiwarkach i jest nie do znalezienia inaczej niż "przypadkiem".

Ukryjemy info o Orange Cloud na zrzucie, a Tobie, @nikodem_dyzma, polecamy skorzystać z wakacji i wyluzować Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 36, Guru *
  • 3741
  • 5351
  • 136

Błędne informacje na stronach Orange dotyczące nieistniejącej usługi Orange Cloud.

[ Edytowane ]

Artur napisał(-a):

@Artur  nieskromnie przypomnę, że już dawno sygnalizowałem takie miejsca na stronach Orange.pl gdzie jest jeszcze widoczne coś o chmurze... Emotikon: Mrugający  i sprawdziłem w jednym z miejsc, które zgłaszałem - linku już nie widać. Emotikon: Szczęśliwy 

ps. Mrugający mężczyzna  skorygowałem pisarsko temat Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 21, Pasjonat
  • 372
  • 702
  • 6

Widzę ze łatka wystawiona jest szybko i nie ma już info o tej usłudze. Po to tutaj wróciłem by naprawiać z Wami świat Orange bo jest w nim trochę błędów. Nie zawsze co Wy widzicie ze gra i jest ok to tak jest w rzeczywistości. Jest wiele miejsc na stronach Orange gdzie informacje są podane w sposób chaotyczny i czasem dwuznaczny. Dobrze ze @Piotrekk85 kilka razy pisał o błędnych informacjach dot. roamingu. Pozdrawiam.
Żyj chwilą Emotikon: Szczęśliwy Czerp z życia co się da Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz