Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędne informacje na stronach Orange dotyczące nieistniejącej usługi Orange Cloud.

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Błędne informacje na stronach Orange dotyczące nieistniejącej usługi Orange Cloud.

Dzisiaj pisząc z jednym z użytkowników i szukając dla Niego informacji, natknąłem się na takie informacje dotyczące archaicznej już usługi Orange Cloud (tutaj😞
błędne info.png
@Artur, @Mikołaj, @Jarek, takie kwiatki są niedopuszczalne 🙂 Wiem, że są wakacje, ale na litość boską, za co niektórym płacą???

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędne informacje na stronach Orange dodtyczące nie istniejącej usługi Orange Cloud.

Trafiłeś na zrzut ekranu, na którym przypadkiem znalazła się informacja o archaicznej usłudze. Nigdzie nie ma info, że usługa działa, to zrzut ekranu, więc ta informacja się nie indeksuje w wyszukiwarkach i jest nie do znalezienia inaczej niż "przypadkiem".

Ukryjemy info o Orange Cloud na zrzucie, a Tobie, @nikodem_dyzma, polecamy skorzystać z wakacji i wyluzować 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędne informacje na stronach Orange dodtyczące nie istniejącej usługi Orange Cloud.

Trafiłeś na zrzut ekranu, na którym przypadkiem znalazła się informacja o archaicznej usłudze. Nigdzie nie ma info, że usługa działa, to zrzut ekranu, więc ta informacja się nie indeksuje w wyszukiwarkach i jest nie do znalezienia inaczej niż "przypadkiem".

Ukryjemy info o Orange Cloud na zrzucie, a Tobie, @nikodem_dyzma, polecamy skorzystać z wakacji i wyluzować 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Błędne informacje na stronach Orange dotyczące nieistniejącej usługi Orange Cloud.


Artur napisał(-a):

Trafiłeś na zrzut ekranu, na którym przypadkiem znalazła się informacja o archaicznej usłudze. Nigdzie nie ma info, że usługa działa, to zrzut ekranu, więc ta informacja się nie indeksuje w wyszukiwarkach i jest nie do znalezienia inaczej niż "przypadkiem".

Ukryjemy info o Orange Cloud na zrzucie, a Tobie, @nikodem_dyzma, polecamy skorzystać z wakacji i wyluzować 🙂


@Artur  nieskromnie przypomnę, że już dawno sygnalizowałem takie miejsca na stronach Orange.pl gdzie jest jeszcze widoczne coś o chmurze... 😉  i sprawdziłem w jednym z miejsc, które zgłaszałem - linku już nie widać. 🙂 

 

ps. Mrugający mężczyzna  skorygowałem pisarsko temat 😄


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Błędne informacje na stronach Orange dodtyczące nie istniejącej usługi Orange Cloud.

Widzę ze łatka wystawiona jest szybko i nie ma już info o tej usłudze. Po to tutaj wróciłem by naprawiać z Wami świat Orange bo jest w nim trochę błędów. Nie zawsze co Wy widzicie ze gra i jest ok to tak jest w rzeczywistości. Jest wiele miejsc na stronach Orange gdzie informacje są podane w sposób chaotyczny i czasem dwuznaczny. Dobrze ze @Piotrekk85 kilka razy pisał o błędnych informacjach dot. roamingu. Pozdrawiam.