Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

IPSEC Problem Forza Horizon4


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

IPSEC Problem Forza Horizon4

Cześć,
Przychodzę na forum po trzech dniach udręki z NAT'em. W wielkim skrócie z umiarkowanego natu chciałem przejść na otwarty. Udało mi się to po wykupieniu pakietu VPN w Orange. Lecz gra wciąż nie działała w trybie online. Zaktualizowałem windowsa i miałem problem z Teredo - udało mi się go rozwiązać. No i mam NAT na otwarty i wszystkie łączności z serwerami są poprawne. Wszystko gra, tylko forza dalej sprawia problem (wrzucam screena) - wie ktoś może jak to naprawić?
Po trzech dniach człowiekowi na prawdę się już nie chce.
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :).

dominik_issue_0-1612630211080.png

 

8 ODPOW. 8

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

IPSEC Problem Forza Horizon4

Spróbuj pousuwać foldery cache Forzy z ukrytego folderu ProgramData na dysku C:, może coś pamiętają z Twojego starego połączenia.

Oraz próbowałeś to? https://forum.drivecenter.pl/viewtopic.php?f=307&t=4822


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 45
  • 0

IPSEC Problem Forza Horizon4

To nie jest wina gry czy Xbox Live tylko Funboxa ! mam dokładnie podobny problem.

 

Stary Funbox 3.0 - Teredo zablokowany, NAT umiarkowany. Xbox Live działa i tryb online w Forza Horizon 3,4, 5 działa.

 

Nowy Funbox 6 - Teredo zablokowany, NAT zablokowany. Xbox Live nie działa i tryb online w Forza Horizon 3,4,5 nie działa.

 

Nic nie blokuje pod Windows 10, wymagane porty otwarte, filtracja w Funboxie 6 domyślna Średnia.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

IPSEC Problem Forza Horizon4

@R84MK 

W tym temacie to nie może być wina Funboxa bo OP nie ma Funboxa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

IPSEC Problem Forza Horizon4

@dominik_issue

Jeśli gra korzysta z IPSec to oczywiście że może nie działać ponieważ część BTS Orange nie puszcza protokołu IPSec....problem znany od lat na mobilnym internecie 😉 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 45
  • 0

IPSEC Problem Forza Horizon4

To wyjaśnij dlaczego funbox 3.0 nie blokuje xbox live, a funbox 6.0 blokuje xbox live ? niezależnie czy komp jest podpięty po Lanie czy Wi-Fi.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

IPSEC Problem Forza Horizon4


@R84MKnapisał(-a)

To wyjaśnij dlaczego funbox 3.0 nie blokuje xbox live, a funbox 6.0 blokuje xbox live ? niezależnie czy komp jest podpięty po Lanie czy Wi-Fi.


W tym temacie nie ma mowy o funboxie bo OP nie ma funboxa. Co funbox blokuje a czego nie blokuje nie ma nic do rzeczy z tym tematem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 45
  • 0

IPSEC Problem Forza Horizon4

Może jestem ślepy ale nigdzie nie ma wzmianki jaki router ma autor wątka więc zakładam że funbox.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

IPSEC Problem Forza Horizon4

@R84MK 

Skoro OP wykupił pakiet VPN Orange to znaczy że ma internet w wersji mobilnej. Funbox dają tylko do wersji kablowych.