Nie można wyświetlić tego widżeta.

wymiana telewizora

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Recenzent
  • 3
  • 17
  • 0

wymiana telewizora

Dzień dobry,

zakupiłam telewizor na raty. Chciałabym wymienić telewizor na mniejszy. Niestety minęło już 14 dni i nie mogę odstąpić od umowy. Czy jest jakaś możliwość wymiany telewizora? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert
  • 3384
  • 11109
  • 104

wymiana telewizora

@anetczyk 

Możesz kupić drugi TV, mniejszy. Po spłaceniu wszystkich rat ten, który Ci nie odpowiada będziesz mógł sprzedać. To jedyna legalna droga wymiany telewizora.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Guru **
  • 9368
  • 33699
  • 422

wymiana telewizora

@anetczyk  jeśli minął okres możliwości odstąpienia od umowy, to nie

Poziom 33, Ekspert
  • 3384
  • 11109
  • 104

wymiana telewizora

@anetczyk 

Możesz kupić drugi TV, mniejszy. Po spłaceniu wszystkich rat ten, który Ci nie odpowiada będziesz mógł sprzedać. To jedyna legalna droga wymiany telewizora.

Poziom 23, Pasjonat
  • 1287
  • 4018
  • 18

wymiana telewizora

a może jednak nie jest za duży? Jak ja kupowałem pierwszy płaski, wydawał się taki duży i to już w sklepie, tak że zastanawiałem się chwilę nad mniejszym. Ale po przyniesieniu do domu już po dwóch dniach okazało się, że mógłby być ... większy! A więc @anetczyk , o ile nie chodzi o niemieszczenie się tafli w meblościance, po prostu przyzwyczaj się i delektuj obrazem jak w kinie. Jeżeli to jednak meblościanka, to może przemeblowanie i telewizor na ścianę? Wtedy na pewno będzie za mały 😁

Poziom 12, Recenzent
  • 3
  • 17
  • 0

wymiana telewizora

@pirenej Może ma Pan rzeczywiście rację😃 wszystko się mieści, po prostu mam wrażenie, że jest zbyt duży, ale może muszę się przyzwyczaić 🤭 bardzo dziękuję za odpowiedź. 

Poziom 33, Ekspert
  • 3384
  • 11109
  • 104

wymiana telewizora

@anetczyknapisał(-a)

@pirenej Może ma Pan rzeczywiście rację😃 wszystko się mieści, po prostu mam wrażenie, że jest zbyt duży, ale może muszę się przyzwyczaić 🤭 bardzo dziękuję za odpowiedź. 

Idzie się przyzwyczaić. Kiedy naście lat temu zmieniłem CRT 32" na plazmę 55" to przez pierwsze trzy dni miałem mdłości. Błędnik mi protestował.

Poziom 12, Recenzent
  • 3
  • 17
  • 0

wymiana telewizora

Mi właśnie protestuje, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia 😃 

Poziom 36, Guru *
  • 5573
  • 20282
  • 224

wymiana telewizora

@anetczyknapisał(-a)

Zasadniczą kwestią przy wyborze rozmiaru ekranu jest odległość z której będzie się oglądać oraz wielkość pomieszczenia.

Poziom 23, Pasjonat
  • 1287
  • 4018
  • 18

wymiana telewizora

@slav72napisał(-a)
Zasadniczą kwestią przy wyborze rozmiaru ekranu jest odległość z której będzie się oglądać oraz wielkość pomieszczenia.

to są kryteria z ery kineskopów i gomułkowskich klitek

Poziom 36, Guru *
  • 5573
  • 20282
  • 224

wymiana telewizora

@slav72napisał(-a)

@anetczyknapisał(-a)

Tu przykład ze strony Sony Z jakiej odległości najlepiej jest oglądać obraz na telewizorze LCD? | Sony PL

Samsunga Jaką wielkość telewizora wybrać? | Samsung Polska i komputronik.pl Kalkulator odległości od TV. Jak dobrać rozmiar telewizora? (komputronik.pl)