Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wymiana telewizora

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

wymiana telewizora

Dzień dobry,

zakupiłam telewizor na raty. Chciałabym wymienić telewizor na mniejszy. Niestety minęło już 14 dni i nie mogę odstąpić od umowy. Czy jest jakaś możliwość wymiany telewizora? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

wymiana telewizora

@anetczyk 

Możesz kupić drugi TV, mniejszy. Po spłaceniu wszystkich rat ten, który Ci nie odpowiada będziesz mógł sprzedać. To jedyna legalna droga wymiany telewizora.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

wymiana telewizora

@anetczyk  jeśli minął okres możliwości odstąpienia od umowy, to nie

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

wymiana telewizora

@anetczyk 

Możesz kupić drugi TV, mniejszy. Po spłaceniu wszystkich rat ten, który Ci nie odpowiada będziesz mógł sprzedać. To jedyna legalna droga wymiany telewizora.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

wymiana telewizora

a może jednak nie jest za duży? Jak ja kupowałem pierwszy płaski, wydawał się taki duży i to już w sklepie, tak że zastanawiałem się chwilę nad mniejszym. Ale po przyniesieniu do domu już po dwóch dniach okazało się, że mógłby być ... większy! A więc @anetczyk , o ile nie chodzi o niemieszczenie się tafli w meblościance, po prostu przyzwyczaj się i delektuj obrazem jak w kinie. Jeżeli to jednak meblościanka, to może przemeblowanie i telewizor na ścianę? Wtedy na pewno będzie za mały 😁


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

wymiana telewizora

@pirenej Może ma Pan rzeczywiście rację😃 wszystko się mieści, po prostu mam wrażenie, że jest zbyt duży, ale może muszę się przyzwyczaić 🤭 bardzo dziękuję za odpowiedź. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

wymiana telewizora


@anetczyknapisał(-a)

@pirenej Może ma Pan rzeczywiście rację😃 wszystko się mieści, po prostu mam wrażenie, że jest zbyt duży, ale może muszę się przyzwyczaić 🤭 bardzo dziękuję za odpowiedź. 


Idzie się przyzwyczaić. Kiedy naście lat temu zmieniłem CRT 32" na plazmę 55" to przez pierwsze trzy dni miałem mdłości. Błędnik mi protestował.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

wymiana telewizora

Mi właśnie protestuje, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia 😃 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

wymiana telewizora


@anetczyknapisał(-a)

Mi właśnie protestuje, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia 😃 


Zasadniczą kwestią przy wyborze rozmiaru ekranu jest odległość z której będzie się oglądać oraz wielkość pomieszczenia.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

wymiana telewizora


@slav72napisał(-a)
Zasadniczą kwestią przy wyborze rozmiaru ekranu jest odległość z której będzie się oglądać oraz wielkość pomieszczenia.

to są kryteria z ery kineskopów i gomułkowskich klitek


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

wymiana telewizora


@slav72napisał(-a)

@anetczyknapisał(-a)

Mi właśnie protestuje, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia 😃 


Zasadniczą kwestią przy wyborze rozmiaru ekranu jest odległość z której będzie się oglądać oraz wielkość pomieszczenia.

Tu przykład ze strony Sony Z jakiej odległości najlepiej jest oglądać obraz na telewizorze LCD? | Sony PL

Samsunga Jaką wielkość telewizora wybrać? | Samsung Polska i komputronik.pl Kalkulator odległości od TV. Jak dobrać rozmiar telewizora? (komputronik.pl)