Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wymiana telewizora

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

wymiana telewizora

Ja to na metry liczę od zawsze 😁

Teraz mam TV oddalony od kanapy 4 metry i 65' TV 4K, dla mnie w sam raz, wcześniej był 43' HDi trochę mały był, tabelki dla HD i 4K mają chyba skłaniać do zakupu największych TV,  nie trzeba się tego kurczowo trzymać, wystarczy w sklepie pooglądać z różnych odległości TV i dobierze się właściwy TV, obraz ma być szczegółowy i nie męczyć oczu przy oglądaniu, cała magia w pigułce, pomyśleć że niektórzy dochodzą do tego po kolejnym TV 😎

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7643
  • 31

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

wymiana telewizora


@pirenejnapisał(-a)

@slav72napisał(-a)

Tu przykład ze strony Sony Z jakiej odległości najlepiej jest oglądać obraz na telewizorze LCD? | Sony PL

Samsunga Jaką wielkość telewizora wybrać? | Samsung Polska i komputronik.pl Kalkulator odległości od TV. Jak dobrać rozmiar telewizora? (komputronik.pl)


to są wierszówki "redaktorów technologicznych".


taa, robiących pomiary na kineskopach w gomułkowskich klitkach...

Anonim

Nie dotyczy

wymiana telewizora

Artykuły są sponsorowane i nie można ich traktować na poważnie, tak jak i to co producent na stronie pisze. jakby się tego trzymać, to TV 4K 50" z 2 metrów trzeba by oglądać, ba u mnie to mus 100" 😄

To spore przegięcie, ale liczy się kasa dla producenta i oby po gwarancji TV padł (akcent na wyświetlacz), tak cofając się wstecz, to kineskopowy miałem 28" i z 4 metrów dało się oglądać komfortowo, teraz w blokach z 2 metrów oglądają 65" dzieciaki i pewnie po 30 będą w okularach chodzić, bo to zdrowe dla wzroku nie jest, nie ważne jaki rodzaj ekranu TV.