Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak ogladac od poczatku

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 37
  • 0

Jak ogladac od poczatku

Nagralem na ICU100 film. Ogladnalem kawalek ale juz nie pamietam o co chodzilo i chce od poczatku puscic. Ale nie wiem jak bo tylko takie sa wybory na ekranie:

za jakie grzechy.jpg

 Nie ma od poczatku...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Jak ogladac od poczatku

@Demostenes 

Ale zdajesz sobie sprawę że do nagrań można dostać się nie tylko przez to menu które pokazałeś?

Napisałem więcej na ten temat tutaj:

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Ciekawostki-oprogramowania-ICU100-dwa-tryby-odtwarzania-na...

IIRC w trybie multinagrywarki powinieneś mieć dostęp do opcji o którą pytasz. Pojęcia nie mam dlaczego w menu PVR nie ma tej opcji.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Jak ogladac od poczatku

@Demostenes w chmurze nagrałeś? Wróć do memu głównego i spróbuj jeszcze raz wejść do nagrywarki


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 37
  • 0

Jak ogladac od poczatku

nagane jest na dysku a juz nawet wylaczalem wszystko z pradu i dalej nie ma od poczatku dalej pamieta gdzie przerwalem ogladanie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Jak ogladac od poczatku

@Demostenes Sprawdź taki scenariusz: jak  uruchomisz ten film, wciśnij ok, to dopiero w podmenu będziesz miał "zobacz od początku". Sprawdź czy zadziała u Ciebie


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Jak ogladac od poczatku

@Demostenes 

Ale zdajesz sobie sprawę że do nagrań można dostać się nie tylko przez to menu które pokazałeś?

Napisałem więcej na ten temat tutaj:

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Ciekawostki-oprogramowania-ICU100-dwa-tryby-odtwarzania-na...

IIRC w trybie multinagrywarki powinieneś mieć dostęp do opcji o którą pytasz. Pojęcia nie mam dlaczego w menu PVR nie ma tej opcji.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Jak ogladac od poczatku

@j131 jest, tylko dziwnie osiągalna.. 😁


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Jak ogladac od poczatku

@Demostenes 

Sprawdziłem, menu multinagrywarki ma taką opcję.

IMG_20211214_185414.jpg

Jeśli tryb odtwarzania z tego menu Ci nie pasuje, to wystarczy włączyć odtwarzanie od początku na chwilę, nowe miejsce "wznawiania" zostanie zapamiętane i możesz korzystać z menu PVR. Albo spróbuj obejścia proponowanego przez @agat13, to również powinno zadziałać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 37
  • 0

Jak ogladac od poczatku

Dziekuje oba sposoby dzialaja. Szkoda ze tak sie trzeba nagimnastykowac palcami a te juz troche sztywne klawisze takie malutkie. Ale dziekuje za pomoc.