Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłączanie dysku w ICU100

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 27
  • 0

Rozłączanie dysku w ICU100

Posiadam dekoder ICU 100. Podpiąłem dysk WD 240GB SSD w kieszeni USB3.0. Co kilka godzin dekoder odpina dysk i jest on niedostępny. Zmieniłem kieszeń na inną USB 3.0. Sytuacja taka sama. Zmieniłem dysk na talerzowy w tych samych kieszeniach i to samo. W końcu się wkurzyłem i kupiłem multinagrywarke ale ta usługa jest głupia bo nie da się nagrywać programów z każdego kanału np Warner TV. Czy mają Państwo jeszcze jakieś pomysły co mogę z tymi dyskami zrobić? Chciałem kupic kolejny nowy dysk ale bezsensu bo obawiam się z znów nie będzie działał 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270
13 ODPOW. 13

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozłączanie dysku w ICU100


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 27
  • 0

Rozłączanie dysku w ICU100

Nie czytałem. Faktycznie może to kwestia kieszeni bo obie co mam to chińszczyzna i czasami tak jak tam jest napisane nie ta elektronika. Zamówię ta ze Saturna i zobaczę jeszcze inna. Dzięki za info.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozłączanie dysku w ICU100

@gromiz1 rozumiem że przeczytałeś tą instrukcję Dekoder Samsung ICU 100 | Orange Polska

w szczególności punkt nr 6.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Rozłączanie dysku w ICU100

@gromiz1 Z jakim opisem pojawia się info o niedostępności dysku? Jakie okienko wyskakuje? Wkleisz , zerkniemy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 27
  • 0

Rozłączanie dysku w ICU100

Tak. U mnie oba te dyski nagrywały programy. Przez miesiąc dużo nagrałem ale w dzień z dwa razy go odepnie. Robię reset dekodera i działa dalej. Nieraz sam go odpina przy wyłączonym pilotem dekoderze. Kontrolka pali się z przodu. Włączam dekoder klikam PVR i komunikat że dysk odłączony. Podczas oglądania może raz mi się wypiął. Nie pamiętam tego komunikatu. Muszę to sprawdzić jaki był.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 27
  • 0

Rozłączanie dysku w ICU100

Proszę o nie zamykanie jeszcze tego tematu ja za trzy cztery dni odpisze tutaj jak przyślą mi nową lepszą kieszeń do dysku i wtedy będzie wiadomo czy problem leżał po stronie kieszeni.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Rozłączanie dysku w ICU100

@gromiz1  Sam zamykasz temat rozwiązaniem problemu. Sprawdź jeszcze tryb oszczędzania energii. Może on wyłącza dysk? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozłączanie dysku w ICU100

@gromiz1 tak jak mówi kolega @agat13 , od siebie dodam jeszcze że to Ty jako założyciel tematu oznaczasz post najbardziej pasujący do rozwiązania opisanego przez Ciebie problemu i oznaczone rozwiązanie jest widoczne w dziale "Najnowsze rozwiązania" jako post mogący pomóc osobom szukającym pomocy w podobnej sprawie. Poza tym temat nie jest zamykany i funkcjonuje dalej na forum jako otwarty, można w ten sposób dopisywać następne posty z podobnymi problemami lub ewentualnymi innymi podpowiedziami mogącymi służyć jako rozwiązanie problemu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozłączanie dysku w ICU100

@gromiz1  jak tam, udało się rozwiązać problem, czy nadal występuje?