Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

Dzień dobry.

 

 

 

Proszę na wstępie o wybaczenie ale nie wszystko w kwestiach telekomunikacyjnych jest dla mnie oczywiste i zrozumiale, z tego właśnie powodu uprzejmie proszę o potwierdzenie czy w modemie z usa jest możliwość uruchomienia usługi internetu od orange.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Adam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim  tu masz opis zastosowanych systemów multimedialnych, najlepiej o wszystko podpytać w ASO Chevroleta

slav72_0-1653581476371.png

PS.

Zadziałało bo posiadasz system bezprzewodowy jak wyżej w opisie w ostatniej linijce.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim jeżeli urządzenie nią ma SIM LOCK-a, to powinno działać z kartą SIM Orange.

Najprościej sprawdzić, zakupić starter Orange za 5 zł i przetestować samemu. Na starterze jest 6 GB ważne 14 dni oraz 5 zł ważne 30 dni.

Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

Szkopuł w tym, ze nie wiem jak sprawdzić czy jest SIM LOCK w ustawieniach nie ma podanego modelu jaki tam jest modem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim  tak jak mówi kolega @ketrasaArtur  zakup starter do testu - 5 zł to nie majątek i będziesz mieć pewność.

Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

Tak zrobiłem slav, wychodzi na to ze jednak jest SIM LOCK bo pojawia się informacja że karta sim jest nieprawidłowa ☹️ no nic lipa. Dziękuje za podpowiedzi

 

Pozdrawiam

Adam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim Skoro w teście karty jest info, że karta jest niewłaściwa, może warto przywrócić modem do ustawień fabrycznych (może pamiętać inny PIN) i w menu wpisać właściwy

Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

agat poprzednio była amerykańska karta i ona nie miała ustanowionego kodu pin, ta od orange też nie ma pin. Zresetowanie nic nie dało.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim znaczy niekompatybilna...

Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

Jest chyba progres agat i jednak nie jest to SIM LOCK slav. Jeszcze raz zrestartowałem radio i tym razem po konfiguracji pojawiły się nowe opcje, nie ma komunikatu ze karta jest nieprawidłowa tylko nie pokazuje się zasięg no i oczywiście radio nie łączy się z internetem. Pojawiła się opcja wyboru kraju, ale po wyborze Polski nie ma na liście orange tylko ustawianie w trybie ręcznym. Ustawiłem wszystkie tak jak znalazłem tutaj https://youtu.be/Di8yMdYQDog i zasięg się pojawił 4 kreski na zielono z podpisem 4G LTE. Tylko jest kolejne ale ☹️ Radio łączy się z serwerem chevroleta, ale nie ma pełnych informacji w nawigacji i tablety w zagłowkach nie uzyskują dostępu do internetu. natomiast gdy kartę włożyłem do telefonu to internet działa. Czy karta może blokować internet przez to, ze jest w modemie z usa?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim  może, zobacz czy nie ma softu dla Europy na stronie producenta