Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

agat, tylko nie ma nigdzie informacji kto jest producentem i w internecie też nie udało mi się odnależć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18449
  • 52744
  • 712

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim jeżeli jest komunikat, że karta SIM jest nieprawidłowa, to jest SIM LOCK operatora. Tylonz kartami SIM danego operatora będzie działał router.

Można zdjąć blokadę, ale trzeba wiedzieć, jakiego operatora jest sprzęt i jakiej firmy.

Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa


@Anonimnapisał(-a)

Dzień dobry.

 

 

 

Proszę na wstępie o wybaczenie ale nie wszystko w kwestiach telekomunikacyjnych jest dla mnie oczywiste i zrozumiale, z tego właśnie powodu uprzejmie proszę o potwierdzenie czy w modemie z usa jest możliwość uruchomienia usługi internetu od orange.


Tak w ciemno napisze że nie będzie to działać, gro modemów jest wstępnie konfigurowana pod dany kraj.

Wypada dać zrzuty z konfiguracji modemu, wtedy można coś doradzić.

Ja bym jednak proponował kupić w sklepie modem LTE, krajowy produkt nie będzie stwarzać problemów i konfiguracja będzie prosta.

Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

Mogę kupić krajowy tylko nie wiem jakich jest rozmiarów ten co wbudowany jest w radio i czy wogole jest on wbudowany w radio czy mozna go wyjąć. Czy krajowy bedzie kompatybilny dodatkowo.

Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa


@Anonimnapisał(-a)

Mogę kupić krajowy tylko nie wiem jakich jest rozmiarów ten co wbudowany jest w radio i czy wogole jest on wbudowany w radio czy mozna go wyjąć. Czy krajowy bedzie kompatybilny dodatkowo.


Teraz dopiero piszesz, że to radio w aucie z modemem...

Będzie problem więc, trzeba by przeprogramować modem w radiu, lub kupić inne na Android, jak w ogóle coś takiego podejdzie. Ale fotki z ustawień modemu chyba umiesz zrobić, może tam się jednak da coś zmienić, bo teraz to nie wiadomo co za auto i jakie radio masz, temat dla speca co siedzi w radiach samochodowych.

Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

Teraz jeszcze bardziej namieszało mi w głowie, podłączyła córka samsunga z wyjęta karta SIM do wifi z radia i internet zaczął działać. ja natomiast podłączyłem swój telefon iphone i internet nie działa tak jak i na zagłówkach. Irek radio jest fabryczne a samochód to suburban z 2021. Zrobię zdjęcia z konfiguracji step by step.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36238
  • 1366

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

Rady idą w złym kierunku. Simlocki w stanach są rzadkie. Europejskie urządzenia mogą nie działać z uwagi na to, że w Stanach są inne częstotliwości.

Włóż kartę sim do urządzenia. Zwykle trzeba ręcznie skonfigurować APN. W niektórych regionach może nie działać LTE, więc działa tylko 3G lub 2G jeśli chodzi o internet.
Anonim

Nie dotyczy

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim  radio nie ma przypadkiem wi-fi, bo jeśli ma, to udostępniasz z telefonu net i wszystko działa 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim  tu masz opis zastosowanych systemów multimedialnych, najlepiej o wszystko podpytać w ASO Chevroleta

slav72_0-1653581476371.png

PS.

Zadziałało bo posiadasz system bezprzewodowy jak wyżej w opisie w ostatniej linijce.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2028
  • 6281
  • 69

esim albo zwykły sim od orange w modemie z usa

@Anonim Na spokojnie porób zdjęcia konfiguracji i będziemy nad tym myśleć. Sprzęt jest w zasadzie nowy więc jestem umiarkowanym optymistą.