Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

e-faktury z Orange z nowego konta e-mail


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

e-faktury z Orange z nowego konta e-mail

Do okienka płacić? 😮
To już tak papier na paragon trzeba zużyć 🙂
Anonim

Nie dotyczy

e-faktury z Orange z nowego konta e-mail


maciejnet napisał(-a):

Jestem za papierową fakturą, może to kwestia przywiązania do starych przyzwyczajeń. Niestety nie jest to teraz takie opłacalne. Cóż 🙂 jestem również za tym żeby faktura przychodziła w postaci pliku PDP. Bardzo ułatwicie też życie. Szczególnie osobom mnie obeznanym z tematem w tym starszym. (choć nowe systemy maja już całkiem sprawną dekompresję).


@maciejnet, ja też (chyba) zaliczam się do starszego pokolenia. Skoro jednak umiesz obsługiwać komputer, to e-faktury na maila upraszczają wiele. Lasy szyszkowe może nie wytną w pień Emotikon: Mrugający, a Ty nie będziesz musiał korzystać z parasola, by otworzyć skrzynkę na listy. @Piotrekk85 mnie "oświecił",  lecz także MO tutaj ma "pod ręką" wszystko. Jak sprzęt ma odpowiednie zabezpieczenia i nie otwierasz "ciekawskich" linków, to...klawe jest życie emeryta Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

e-faktury z Orange z nowego konta e-mail

@Anonim  lasy lasami, a ile CO wytwarzane jest po to żebyśmy te komputery uruchomili i na nich się tu produkowali... 

Anonim

Nie dotyczy

e-faktury z Orange z nowego konta e-mail


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  lasy lasami, a ile CO wytwarzane jest po to żebyśmy te komputery uruchomili i na nich się tu produkowali... 


@Misiek62, po 2026 roku ma być lepiej Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

e-faktury z Orange z nowego konta e-mail

@Anonim  lepiej z CO? czyli

 

więcej 😉 ??

 

 

czy energia odnawialna w większej ilości?

Anonim

Nie dotyczy

e-faktury z Orange z nowego konta e-mail

@Misiek62, ograniczenia w emisji CO podobno tak, a czy odnawialne źródła energii będą alternatywą? Marzy się niejednemu. Już wiatraki mają problemy, woda przelewa się po wioskach i miastach, a panele fotowoltaiczne i słoneczne są za drogie dla przeciętnego Kowalskiego. Przyroda da sobie radę nawet bez nas. My się najpierw wytrujemy i El Nino przesunie swoje bieguny Emotikon: Mrugający Mamy jeszcze asa w rękawie-podróże w kosmosEmotikon: Mrugający