Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Złe zrealizowanie zlecenia.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Złe zrealizowanie zlecenia.

Witam, nie wiem czy pisze w dobrym miejscu, ale mam problem. Jakiś czas temu kończyła mi się umowa, więc Orange zaproponowało mi LOVE. Zgodziłem się, zmieniłem ofertę, czyli do usług stacjonarnych dostałem abonament i do tego wziąłem sobie telefon. 

Czekałem na kuriera około tydzień, po czym jak już przyjechał, to powiedział, że telefon prawdopodobnie przyjdzie za kilka dni. Czekałem więc dalej, około tydzineń, po czym zadzwoniłem do Orange, gdzie powiedzieli mi, że standardowo na taki telefon czeka się do dwóch tygodni. Minęły dwa tygodnie, stwierdziłem że zadzwonie jeszcze raz. Jakie było moje zdziwienie, kiedy dowiedziałem się, że żadnego telefonu nie zamawiałem. (dodam, że nawet wybrałem sobie kolor :)). Zgłosiłem reklamacje i dalej czekałem. Dzisiaj mija tydzień od jej złożenia i ciągle zero informacji. Myślałem, że szybko dostanę od was telefon, a tutaj ciągnie się to już miesiąc i pewnie pociągnie się jeszcze dłużej. Dodatkowo od innego konsultanta dowiedziałem się, ze telefon powinienem dostać od razu z umową. Nie mogę z umowy z rezygnować, bo minęło już 14 dni (sic!). Mieszacie, kombinujecie, a klient cierpi. 

35 ODPOW. 35

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Złe zrealizowanie zlecenia.

@Frings ww takich kwestiach, zakres zamówienia, sposobu jego realizacji, to my na forum nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować, bo nie mamy dostępu do danych klientów. Pozostaje tylko monitować losy reklamacji w BOK. Jeżeli ustaleń dokonywałeś zdalnie, czyli np. przez telefon, to takie rozmowy są nagrywane... a jeśli przez sklep internetowy... to powinieneś mieć numer zamówienia i w ten sposób dotrzeć do zapisów czego ono dotyczyło.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Złe zrealizowanie zlecenia.

Domyślam się. Chciałem tylko przedstawić sytuacje, która zaczyna mnie mocno irytować. Dodam też, że właśnie dzwoniłem do BOKu i dowiedziałem się, że reklamacja jest ciągle w realizacji i będą mnie informować. Ile może trwać rozpatrywanie reklamacji? W nieskończoność? 

Anonim

Nie dotyczy

Złe zrealizowanie zlecenia.


Frings napisał(-a):

Ile może trwać rozpatrywanie reklamacji?


@Frings 30 dni a nie wieczność


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Złe zrealizowanie zlecenia.

Czyli o ile w ogóle dostanę ten telefon, to może to trwać jeszcze nawet miesiąc? 

Anonim

Nie dotyczy

Złe zrealizowanie zlecenia.

@Frings Odpowiedzi są wysłane na e-mail jesli tak zostalo zaznaczone ale otrzymasz też listownie


Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Złe zrealizowanie zlecenia.

Drogie kolegi 🙂

 

Reklamacje są rzeczywiście rozpatrywane do 30 dni. Jasne, że obsługa stara się to zrobić jak najszybciej, ale też wszystkiego nie przeskoczymy i ten proces po prostu trwa. W tym przypadku zapewne będzie odsłuchane nagranie rozmowy (na to też trzeba czekać niestety).

 

Odnośnie formy odpowiedzi, to zależy jaka była treść reklamacji. Zgodnie z prawem odpowiedzi są wysyłane na piśmie, chyba że klient jasno określi odpowiedź na e-mail.

 

No i warto odbierać telefony nawet z nieznanych numerów bo to my mogą dzwonić 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Złe zrealizowanie zlecenia.

Jak ktoś zamawia telefon, wybiera sobie kolor itd, a po miesiącu ciągle nie wie czy go w ogóle dostanie, gdzie każdy kontakt kończy się tylko na 'proszę czekać', to dla mnie to jest chora sytuacja. Zależało mi na szybkim zakupie telefonu, jednak stwierdziłem że wezmę od was i teraz mam. 

Anonim

Nie dotyczy

Złe zrealizowanie zlecenia.

Niema telefonu, niema umowy ja bym od razu rozwiązał, może jakby dotarło do nich, że klient rozwiązuje umowę to by i się telefon znalazł, a tak to się może klient bujać i sobie dzwonić, kaskę nabijając za rozmowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Złe zrealizowanie zlecenia.

A Orange Love i zakup urządzenia w tej kombinacji są łączone czy oddzielnie?

Bo samo Orange Love jest chyba bezterminalowe.