Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Złe zrealizowanie zlecenia.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Złe zrealizowanie zlecenia.

Dlaczego nie kupiłeś telefonu normalnie w sklepie (chociazby na raty)? Lubisz się uzerać z Orange dlatego specjalnie od nich wziąłeś? Nie dość ze w normalnym sklepie masz teleofn bez syfu i brandu z Orange, to i mniej problemów i większy wybór.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Złe zrealizowanie zlecenia.

Bo ja Huaweia P9 lite mam zapłacić 300 PLN + rata 25 PLN. Wydawało mi się to sensowne, ale jakbym wiedział jak długo będę musiał na niego czekać, to faktycznie wolałbym kupić w sklepie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Złe zrealizowanie zlecenia.

Ciągle brak odpowiedzi 😮 masakra, bo kompletnie nic nie mogę zrobić..


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Złe zrealizowanie zlecenia.

Gdyby kogoś interesowało. Dzisiaj zadzwonili z Orange. Powiedzieli ze ich konsultant się pomylil i mogę albo zrezygnować z umowy, albo korzystać z niej bez telefonu. Uciekam jak najdalej. Szkoda że trwał to 1.5 miesiąca.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Złe zrealizowanie zlecenia.


Frings napisał(-a):
Gdyby kogoś interesowało. Dzisiaj zadzwonili z Orange. Powiedzieli ze ich konsultant się pomylil i mogę albo zrezygnować z umowy, albo korzystać z niej bez telefonu. Uciekam jak najdalej. Szkoda że trwał to 1.5 miesiąca.

To twoja teczyzja 🙂
Ja jestem zadowolony z Orange .

Anonim

Nie dotyczy

Złe zrealizowanie zlecenia.

Cześć @Frings

Jeżeli któraś z odpowiedzi okaże się skuteczna, oznacz ją proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.