Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ogromny rachunek


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ogromny rachunek

Witam.

Mam poważny problem. W ciągu 13 dni nabiło mi rachunek na kwotę 12000 zł. Jest to kwota kosmiczna.Zmieniałem operatora 01.03. 2017r włożyłem nową karte orange do telefonu ale nie wyłączyłem transmisji danych. Nie byłe tego świadomy. Umowa na abonament zaczyna obowiązywać dopiero od 13.03.2017r. Byłem przekonany że po zmianie operatora mam limit 15 GB taki jak pzry abonamencie.

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Ogromny rachunek

Witam @roman1958, tak kończy się odkładanie przestudiowania umowy na później...do tego niewiedza i problem gotowy 🙂 Proponuję kontakt z BOK i złożenie reklamacji, a w między czasie lekturę tematu tutaj

 

Pozdrawiam

Maciej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Ogromny rachunek

A masz już plan główny uaktywniony?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 12
  • 0

Ogromny rachunek

Najlepszą opcją jest skontaktowanie się z BOK.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Ogromny rachunek


roman1958 napisał(-a): W ciągu 13 dni nabiło mi rachunek na kwotę 12000 zł. Jest to kwota kosmiczna.Zmieniałem operatora 01.03. 2017r włożyłem nową karte orange do telefonu ale nie wyłączyłem transmisji danych. Nie byłe tego świadomy. Umowa na abonament zaczyna obowiązywać dopiero od 13.03.2017r. Byłem przekonany że po zmianie operatora mam limit 15 GB taki jak pzry abonamencie.

12 tys to faktycznie dużo.... Problem powstał na styku stary/nowy operator, obawiam się że czeka Cię wędrówka na BOK starego operatora i nowego.

  Ja bym radził wejść na swoje konto i sprawdzić za co została naliczona ta kwota i przez kogo - stary/nowy operator...

Anonim

Nie dotyczy

Ogromny rachunek

Złóż reklamację do BOK w celu wyjaśnienia sprawy, myśłę że rachunek ten zostanie Ci anulowany. Pozdrawiam. 

Anonim

Nie dotyczy

Ogromny rachunek

Cześć @roman1958

Jeżeli któraś z odpowiedzi okaże się skuteczna, oznacz ją proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.