Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Video Pass

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Video Pass

@jatyon_ tak, SMS-y mogą być dowodem, ale jako załącznik prześledź tylko na czacie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Video Pass

😁jasne


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Video Pass

@jatyon_ daj znać jak sytuacja będzie wyglądała po zgłoszeniu. Zakładam, że konsultant pomoże podczas pierwszego kontaktu najlepiej kontakt na czacie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Video Pass

Oczywiście, dzięki za wsparcie😚


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Video Pass

Niedostarczone smsy są słabym dowodem. Warto przedstawić potwierdzenie dostarczania. Screen wątku może sugerować, że na poziomie telefonu jest blokada na smsy ze skróconych numerów. Wtedy problem jest niezależny od operatora. Sugerowalbym dla testu pobrać inną aplikację do obsługi sms.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Video Pass

@jatyon_ SMS-y wysłane prawidłowo. Masz w sumie jakiś dowód, bez względu na to czy doszły, czy nie...

Wydaje mi się, że wszystko będzie ok, ale warto na czacie zadać pytanie konsultantowi.Lepiej na zimne dmuchać, tym bardziej, że dziś upływa termin


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Video Pass

Właśnie wskoczył SMS potwierdzający wyłączenie usługi.

Wszystko wróciło do normy😁

Dziękuję wszystkim.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Video Pass

@jatyon_ dobrze, że usługa została wyłączona. Na to wygląda, że brak potwierdzenia i wyłączania usługi mógł być spowodowany pracami serwisowymi w weekend lub wyłączenia usługi tylko w dni robocze. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 17
  • 0

Video Pass

Mam tak samo jak Ty, tylko okres rozliczeniowy do 25, video pass włączone 9.04 a faktura już powiększona o 20 złotych ta gdzie jeszcze usługa powinna być za darmo. Usługę wyłączyłem status w apce na żółto i W trakcie zmiany od kilku dni.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Video Pass

@Bieniek_88 usługa zostanie wyłączona na w dniu rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego. Do tego czasu status będzie na żółto.