Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Video Pass

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Video Pass

Dzień dobry

Usługa video pass uruchomiona w maju 2021, promocja na pół roku. 5 dni temu otrzymany sms od Orange: że za 5 dni okres promocji się kończy a potem opłata 20zł doliczona do rachunku, lub wyślij sms Stop Video aby anulować usługę. Smsa wysłałam od razu. Wczoraj kolejna wiadomość :że za 3 dni okres promocji się kończy a potem opłata 20zł doliczona do rachunku, lub wyślij sms Stop Video aby anulować usługę.

Ponownie wysłałam informację zwrotną i czekam. No i dziś rano znowu taka sama  informacja od Orange!  Dodatkowo widzę, że abonament jest już powiększony jest o 20zł.

Okres rozliczeniowy mam do 18 każdego miesiąca.

Czy IMG-2196.PNGIMG-2197.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Video Pass

@jatyon_ czy po wysłaniu SMS-a z wyłączeniem Videopass przyszło potwierdzenie z końcem okresu rozliczeniowego? Podejrzewam, że albo wyłączenie było nieskuteczne, albo z powodu przerwy technicznej nie są zaktualizowane informacje.

Jeszcze dochodzi ilość okresów rozliczeniowych, pewnie w październiku piersiówki okres rozliczeniowy, dlatego odgórnie naliczana jest opłata za VideoPass.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Video Pass

@jatyon_ czy po wysłaniu SMS-a z wyłączeniem Videopass przyszło potwierdzenie z końcem okresu rozliczeniowego? Podejrzewam, że albo wyłączenie było nieskuteczne, albo z powodu przerwy technicznej nie są zaktualizowane informacje.

Jeszcze dochodzi ilość okresów rozliczeniowych, pewnie w październiku piersiówki okres rozliczeniowy, dlatego odgórnie naliczana jest opłata za VideoPass.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Video Pass

Nie


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Video Pass

@jatyon_ 

Z dobrych rad to proponuję sprawdzić w portalu Mój Orange status usługi i ewentualnie tam ją wyłączyć.

Czy jesteś pewnien że SMS miał być pisany wielkimi literami? Może tu jest problem? Niby tak napisali, ale może warto się upewnić...

Co do antycypowanej wielkości rachunku to tylko prognoza - obowiązuje Cię to co będzie na fakturze. Jeśli zdołasz to wyłączyć to prognoza się nie sprawdzi.

Możesz też złożyć reklamację.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Video Pass

Dzięki.

W czwartek była informacja - usługa /zmiana w trakcie realizacji.Od wczoraj jest przerwa techniczna.

Sms napisany wedle info. od Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Video Pass

@jatyon_ czyli wyłączenie usługi było nieskuteczne. Warto było sprawdzić w aplikacji lub przez konsultanta i ponowić wyłączenie. Październik według mnie jest siódmym miesiącem, opłata jest naliczona z góry. Warto jeszcze sprawdzić, czy z obecnym okresem rozliczeniowym VideoPass będzie wyłączony.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Video Pass


@jatyon_napisał(-a)

Dzięki.

W czwartek była informacja - usługa /zmiana w trakcie realizacji.Od wczoraj jest przerwa techniczna.

Sms napisany wedle info. od Orange.


To chyba możesz być w miarę spokojny, skoro jest przerwa techniczna to mogą pojawić się niespójności, ale jeśli faktycznie odnotowali zgłoszenie wyłączenia usługi w terminie to ewentualna reklamacja (jeśli faktura będzie zawyżona) powinna przejść bez zastrzeżeń.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Video Pass

Dziękuję, jutro sprawdzę w aplikacji i ewentualnie konsultant.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Video Pass

 

Dzięki

Czy dowodem będą moje sms dotyczące anulowania usługi?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Video Pass


@jatyon_napisał(-a)

Dziękuję, jutro sprawdzę w aplikacji i ewentualnie konsultant.


Naturalnie na czacie, po co marnować pieniądze na infolinię telefoniczną.

 

PS. IMHO oczywiście że SMSy są argumentem. Ale to tylko moja opinia...