Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z niektórych usług.

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Rezygnacja z niektórych usług.

Witam,
Jeśli posiadam u państwa kilka numerów na abonament, internet oraz telewizję czy jest szansa w trakcie umowy przykładowo zrezygnować z internetu stacjonarnego? Resztę chciałbym zostawić w umowie, tylko z tej jednej usługi zrezygnować.

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rezygnacja z niektórych usług.

Cóż, temat jakby wyciszony, może założyciel już jest doinformowany. Jednak mając na uwadze cel forum - ułatwianie kolejnym użytkownikom szukającym informacji, pozwalam sobie dopowiedzieć, gdzie można samodzielnie ustalić wysokość opłaty "za zerwanie umowy" - pokażę to "na obrazkach" - w Mój Orange. Akurat mam pakiet Love, więc... 

 

Po zalogowaniu się do "Mój Orange" (w przeglądarce) na zakładce "Umowy i urządzenia" należy wybrać (kliknąć) "Pokaż umowę" i dostaniemy informacje co mamy w pakiecie i ile to kosztuje:opłata-Mój_Orange-1.png u dołu jest przycisk "pokaż opłatę za rozwiązanie umowy" - sprawdziłem, na dzisiaj kosztowałoby mnie to 150 zł

 

opłata-Mój_Orange-2.png

 

PS. Podobno (wiem z wiarygodnych źródeł) jest możliwość aneksowania umowy na komórkę, więc to o co pytał autor tematu, zrezygnowanie z części składników pakietu jest możliwe. Tyle, że to co informowali koledzy, jeśli się zrezygnuje z internetu, to oznacza to także rezygnację z TV, jeżeli jest ona w modelu IPTV (przez internet).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rezygnacja z niektórych usług.

@Kuba1212  czy usługi, które wymieniłeś masz w pakiecie Love, czy osobno? Jeżeli osobno, to musisz sprawdzić czy na te usługi, z których chcesz zrezygnować masz umowy okresowe - czyli zawarte "do". Jeżeli okresowe, to możesz wypowiedzieć - zrezygnować, ale może to się wiązać z tzw. opłatą zależną od tego czy na daną umowę miałeś "ulgę" naliczoną przez Orange i ile czasu do końca tej umowy. Trochę opisu o rezygnacji znajdziesz tutaj: https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Rezygnacja z niektórych usług.

@Kuba1212 jest szansa pod warunkiem ze nie masz pakietu Orange Love 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rezygnacja z niektórych usług.

@Kuba1212  Witam, rozumiem, że masz, pakiet LOVE nie możesz przed końcem umowy zrezygnować z usług, bo to by była kara za zerwanie umowy przed upływem jej okresu.Jak zrezygnujesz, z Internetu to z tv tez byś musiał, bo inaczej tv nie będzie działać.

I by padły rabaty w skrócie nie ma takiej opcji.  


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rezygnacja z niektórych usług.

@Kuba1212 jeżeli zrezygnujesz z jednej usługi, która jest w pakiecie OL, to z automatu zostaje rozwiązana umowa na cały pakiet. Możesz stracić numery komórkowe, które są w pakiecie. Jeżeli jest to niezależna umowa, to możesz rozwiązać z ewentualną konsekwencją kary za wcześniejsze zakończenie umowy, jeżeli była zawarta na czas określony.

Przy zerwaniu umowy na internet, z telewizji też będzie trzeba zrezygnować. Te dwie usługi są nierozłączne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z niektórych usług.

Nie ma opcji. Orange nie oferuje tv bez internetu.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Rezygnacja z niektórych usług.

@Kuba1212 Że wszystkiego można zrezygnować, wszystko kwestia terminu do końca umowy i kary za jej zerwanie. Zapytaj na czacie https://www.orange.pl/view/kontakt o termin zakończenia umowy i o karach i możliwościach rezygnacji. Będą mieli Twoje dane to i odpowiedź będzie konkretna. My nie znamy szczegółów. Infolinia tak...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rezygnacja z niektórych usług.

@agat13 Można, ale musiałby, z całości pakietu love zrezygnować rezygnując z Internetu.  😔 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Rezygnacja z niektórych usług.

@Citi2017 Kto bogatemu zabroni? Z samego netu bez TV i tak nie odda...bo bez modemu nie będzie działać 😀


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z niektórych usług.

Warto zwrócić uwagę, że w ofertach pakietowych w Orange rezygnacja z samego internetu lub oddanie sprzętu bez wypowiedzenia oznacza i tak rezygnację z usług (a w przypadku lojalki naliczenie kary).