Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z niektórych usług.

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Rezygnacja z niektórych usług.

Posiadam Pakiet Love Standard, w którym znajduje się internet,tv i jeden numer. W drugim segmencie usług mobilnych mam 3 numery, czyli jeżeli chciałbym zerwać umowę dot. internetu i tv to ile musiałbym zapłacić? I co bym dokładnie stracił?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12795
  • 52645
  • 604

Rezygnacja z niektórych usług.

@Kuba1212 kiedy kończy się lojalka ma pakiet?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Rezygnacja z niektórych usług.

Gdzie to moge sprawdzić?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12795
  • 52645
  • 604

Rezygnacja z niektórych usług.

@Kuba1212 na Mój Orange lub na infolinii/czacie https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rezygnacja z niektórych usług.

@Kuba1212 informacje o wysokości opłaty za wcześniejsze zakończenie umowy oraz do kiedy trwa umowa uzyskasz dzwoniąc na infolinię: 510 100 100 lub jak napiszesz na czacie. Konsultant pomoże w tej sprawie.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rezygnacja z niektórych usług.

Cóż, temat jakby wyciszony, może założyciel już jest doinformowany. Jednak mając na uwadze cel forum - ułatwianie kolejnym użytkownikom szukającym informacji, pozwalam sobie dopowiedzieć, gdzie można samodzielnie ustalić wysokość opłaty "za zerwanie umowy" - pokażę to "na obrazkach" - w Mój Orange. Akurat mam pakiet Love, więc... 

 

Po zalogowaniu się do "Mój Orange" (w przeglądarce) na zakładce "Umowy i urządzenia" należy wybrać (kliknąć) "Pokaż umowę" i dostaniemy informacje co mamy w pakiecie i ile to kosztuje:opłata-Mój_Orange-1.png u dołu jest przycisk "pokaż opłatę za rozwiązanie umowy" - sprawdziłem, na dzisiaj kosztowałoby mnie to 150 zł

 

opłata-Mój_Orange-2.png

 

PS. Podobno (wiem z wiarygodnych źródeł) jest możliwość aneksowania umowy na komórkę, więc to o co pytał autor tematu, zrezygnowanie z części składników pakietu jest możliwe. Tyle, że to co informowali koledzy, jeśli się zrezygnuje z internetu, to oznacza to także rezygnację z TV, jeżeli jest ona w modelu IPTV (przez internet).