Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy a Payback


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy a Payback

Dzień dobry 🙂

Jestem w Orange już z 10? albo i nawet dłużej lat 🙂 

W sierpniu do komórki dołaczyły światłowód i telewizja i niby jest ok 🙂 

W kwietniu ( na pocżatku ) kończy się umowa i chciałabym ja przedłużyć ale,  ale zbieram te punkty i przy poprzednich umowach wykorzystywałam je na obniżenie ceny telefonu, a teraz są te raty i za nic nie mogę zapłacic punktami za nowy telefon!? O co to chodzi ? Zbierać punkty można ale wykorzystać już nie ? 

10 ODPOW. 10

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Przedłużenie umowy a Payback

Z tego co wiem nadal jest możliwość płacenia punktami Payback w Orange za telefon lub obniżenia jego ceny. Warto o szczegóły zapytać sprzedawcę w salonie Orange lub podczas rozmowy telefonicznej o przedłużenie umowy. Być może zakup w systemie ratalnym telefonu nie może łączyć się z obniżaniem jego ceny za punkty Payback.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie umowy a Payback

@Hathor  punkty Payback można na pewno wykorzystać też na zakup produktó i usług z kategorii:

Doładowania Orange

Akcesoria do telefonu

Rozwiązania muzyczne

Motoryzacja

Kuchnia

Dom i bezpieczeństwo

Uroda

Zdrowie i sport

Usługi Orange

Aplikacja Mobilna

więcej info na stronie.

 

 
 

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy a Payback

muszę porozmawiać z konsultantem w salonie bo Ci na czacie tylko raty proponują a punktami chciałam sobie obniżyć cenę telefonu. Dziękuję za pomoc 🙂 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy a Payback

Na stronie Orange jest wyraźna informacja o możłiwości obniżenia ceny telefonu o punkty Payback poprzez zakup w sklepie internetowym lub kontakt z doradcą w salonie albo w Biurze Obsługi Klienta.

Niestety konsultanci w salonach stacjonarnych są zdziwieni pytaniami o wymianę punktów Payback, w BOK też nie wiedzą o co chodzi, a na infolinii sklepu internetowego Orange mówią, że była opcja "płać punktami Payback", ale teraz nie jest już widoczna i oni nie wiedzą dlaczego.

Czy ktoś wie, w jaki sposób można obniżyć cenę telefonu o punkty Payback? W ciągu ostatnich kilku lat już 3 razy korzystałam z takiej obniżki, nigdy nie było problemu, co się dzieje teraz?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Przedłużenie umowy a Payback

Obniżyć cenę można tylko w ofercie tzw. subsydiowanej. Poproś w salonie o kontakt z działem utrzymania - czasem się uda. Czasem nie ma wcale oferty nieratalnej.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy a Payback

Zarówno konsultanci, jak i w sklepie internetowym jest tylko opcja zakupów ratalnych. Jak kupić telefon bez korzystania z tej "promocji"?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Przedłużenie umowy a Payback

a ile masz dni do końca umowy?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy a Payback

Zostalo mi jakies 40 dni do konca umowy.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Przedłużenie umowy a Payback

Widocznie na ten moment ofert subsydiowanych nie ma...