Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysłany sms specjalny


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wysłany sms specjalny

Wysłałem dziś sms specjalny do gry, by zakupić pewne ulepszenia.
Wcześniej jednak wyłączyłem w aplikacji MÓJ ORANGE blokadę, która dotyczyła zablokowania wysłania smsów specjalnych. 
Gdy już tą blokadę wyłączyłem, wysłałem sms specjalny. I tu zaczyna się problem.
Po wysłaniu smsa specjalnego zostały naliczone koszty (11,07zł), lecz w tym samym momencie przyszedł sms, że wysyłanie smsów specjalnych jest zablokowane i  sms zwrotny z kodem specjalnym do gry nie doszedl
Pomoże ktoś z tym problemem?

10 ODPOW. 10

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Wysłany sms specjalny

Teraz blokada w Mój Orange jest aktywna czy dezaktywowana? Chyba bez reklamacji nic nie zrobisz...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wysłany sms specjalny

Jest wyłączona, bo kwadracik jest szary.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Wysłany sms specjalny

Środki w ciągu ok 1h powinny wrócić. Jeśli nie wróciły, złóż reklamację np. przez mój Orange lub infolinię.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wysłany sms specjalny

Lecz to jest przy abonamencie i mam naliczone do abonamentu 11,07 i właśnie koszt abonamentu na dzisiejszy dzien jest większy o tą kwotę podaną wyżej.
Mogą do godziny to zniwelować?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Wysłany sms specjalny

A na bieżącym zużyciu nie masz pozycji na minus? jeśli nie, złóż reklamację - tylko nie wiem czy nie powinna być wniesiona po wystawieniu faktury.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Wysłany sms specjalny

Konieczna jest reklamacja. Kwota sama nie zniknie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wysłany sms specjalny

Niestety, ale kwota została naliczona bez smsu zwrotnego, ponieważ usługa BLOKADA SMS SPECJALNY mi zablokowała jego wysłanie (pojawił się komunikat "nie można wysłac")


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Wysłany sms specjalny

Upewnij się, że masz zdjęte wszystkie blokady w tym SMS Specjalny Przychodzący, a reklamację i tak polecam złożyć w celu korekty Faktury.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wysłany sms specjalny

gdzie zrobić reklamację?