Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera

► Wątek został wyodrębniony z tematu Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ? - Moderator Wiktor ◄

 

Tak jak jest u mnie to chyba nie ma nikt. Zacznę od tego że bez mojej wiedzy przy wymianie uszkodzonego dekodera w salonie ; uprzejmy ; Pan włączył mi tą usługę Dowiedziałem się o tym podarunku dopiero po kontakcie  z Konsultantem w sprawie nadania uprawnień na nowym ICU 100 który nie chciał zadziałać- wyświetlał błąd systemu . Wiązało się to z tym że nie można zrobić dwóch operacji ( nadania uprawnień dla dekodera i aktywacji Smart +) na raz , ale dzięki miłemu , pomocnemu Panu Konsultantowi mogłem się cieszyć z oglądanie kanałów tv i zapomniałem o tym dodatku. Przeglądają swoją fakturę za usługi zobaczyłem ; usługa tv ; -9,90 zł i kolejny kontakt z infolinią wyjaśnił mi co zawiera owa ; usługa tv; Teraz muszę złożyć pisemną rezygnację ( ma ktoś wzór pisma o rezygnacji z takiego pakietu ?) z nie zamawianego , nie chcianego pakietu którego do dnia dzisiejszego nie mam AKTYWNEGO . Tak, zapomniano o tym a minęło prawie trzy m-ce , gwoli ścisłości nie chcę tego jak dla mnie nic nie wartego pakietu za który Orange chce prawie 10 złociszy. Chciałem wyłączyć poprzez kontakt z infolinią ale Konsultant polecił pisemną rezygnację z czegoś czego nie zamawiałem , nie ,, używam,, i czego nie chcę . 

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera

A jesteś pewien że na nic się nie zgadzales? Wiele osób się zgadza przez telefon a potem zapomina...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera

@Piotrekk85 wybacz ale jestem mimo moich ponad 60 wiosen pewny co zamawiam , na co się zgadzam i co podpisuję . Nie piszę tego złośliwie ale nieraz warto powstrzymać się przed napisaniem czegoś co .... Dobra koniec .


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera

Na forum jest kilka wątków, w których ludzie opisują przypadki, gdzie im bez ich wiedzy dołożono Start+. Coś więc w tym jest, dobrze, że już tego pakietu nie ma...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera

Wiele też jest wątków, gdzie ludzie dzwonią wymienić dekoder/router a doradca omija opłatę za płatną asystę proponując dobranie start+. Poza tym musi być utrwalone oświadczenie woli (nagranie rozmowy telefonicznej, log kliknięcia, podpis na papierze lub tablecie itp).

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera


@Piotrekk85napisał(-a)
Wiele też jest wątków, gdzie ludzie dzwonią wymienić dekoder/router a doradca omija opłatę za płatną asystę proponując dobranie start+.

To ciekawe, o takim "rozwiązaniu" to jeszcze nie słyszałem. I to jest robione legalnie i transparentne? Znaczy, że klient świadomie woli płacić 9,90 miesięcznie i mieć start+ niż płacić jakąś jednorazową opłatę "za asystę"?!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera

@Piotrekk85 skoro jest tak wiele wątków to może podrzucić te wątki do tego tematu. Jeszcze raz Tobie napiszę że poprzez kontakt z Orange dostałem numer zlecenia na wymianę dekodera , a nie jak sugerujesz że na coś się zgadzałem. Wiem co robię .


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera

Jeżeli pakiet start+ został włączony w miesiącu listopad-grudzień 2018 to jest on darmowy przez 12 miesięcy a później się wyłącza automatycznie. Taka była promocja w salonach i na infolinii. Na fakturze powinnaś mieć bonifikatę 9,90 za ten pakiet (zdarza się, że nie ma bonifikaty więc warto złożyć reklamację), jednak konsultant w salonie powinien dać Ci dokumenty do podpisania. Co do rezygnacji lepiej pójść do salonu i to wyjaśnić bo jak złożysz sama rezygnację to znając życie możesz dostać notę za zerwanie umowy lepiej idź do salonu i to wyjaśnij.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera

À propos

 


(...) Teraz muszę złożyć pisemną rezygnację ( ma ktoś wzór pisma o rezygnacji z takiego pakietu ?) z nie zamawianego , nie chcianego pakietu (...)

Jest spoko materiał na ten temat - Jak rozwiązać umowę na usługi domowe?, a w nim link do formularza :). Poniżej fragment:

 

f rezygn.JPG

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Pakiet włączony bez mojej wiedzy przy wymianie dekodera

Konsultant na infolinii jak i na czacie powiedział/napisał mi że trzeba wyłączyć poprzez formularz rezygnacji który może być złożony w salonie lub wysłany na adres Orange. W przypadku nie wyłączenia po 12 --cu będzie naliczana kwota 9.90 zł. Dopytywałem dwukrotnie i otrzymałem takie samo potwierdzenie . Zapomniałem że w tej chwili nie płacę za ten pakiet jest on tylko zaznaczony na fakturze w kwocie  - 9.90 zł.