Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 4
  • 4
  • 0

Koniec umowy

11 marca tego roku kończy mi się umowa. Jest to pierwszy abonament z jakim mam do czynienia. Czy muszę gdziekolwiek wyrazić wolę zakończenia umowy bez jej przedłużania czy dzieje się to automatycznie i tylko w przypadku odwrotnej sytuacji należy skontaktować się z Orange?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 30, Ekspert
  • 1881
  • 1783
  • 88

Koniec umowy

Jeśli chcesz zakończyć abonament to trzeba pisemko wysłać, by z końcem umowy Orange było jej rozwiązanie, jak chcesz dalej mieć usługi Orange to wypada na stronie Orange zamówienie zrobić czy w Salonie, termin obecnej umowy ku końcowi blisko więc trzeba działać @zosiek29 Emotikon: Mrugający

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 4
  • 4
  • 0

Koniec umowy

Jest gdzieś jakiś wzór takiego dokumentu?

Poziom 29, Specjalista
  • 5807
  • 5450
  • 68

Koniec umowy

@zosiek29napisał(-a)

Jest gdzieś jakiś wzór takiego dokumentu?

@zosiek29tutaj Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 1849
  • 1285
  • 72

Koniec umowy

[ Edytowane ]

@zosiek29,  W załączniku przesyłam Ci mniej więcej wzór z którego możesz skorzystać. Pamiętaj, jeśli chcesz zachować numer musisz zaznaczyć dyspozycję migracji do oferty na kartę.

Wypowiedzenie możesz wysłać na adres korespondencyjny Orange Polska

W salonach mają gotowy wzór.

Załączniki

Poziom 14, Recenzent
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Skladalem cos takiego w salonie Orange ponad dwa miechy temu, olali to i nic z tym nie zrobili. Umowa konczy sie za dwa dni i w zasadzie nie wiadomo co dalej, spodziewalem sie ze zmigruja mi numer na karte i bedzie z glowy a tu schody.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21406
  • 10870
  • 1062

Koniec umowy

Niektóre zamówienia są wprowadzane ostatniego dnia. Poczekaj cierpliwie. Jak nie będzie zmiany umówionego dnia, to reklamuj. Poza tym sprawdź dyspozycję zmiany - za dwa dni to 13 dzień miesiąca. Zmiana może być wykonana dopiero w nocy 13/14. Bo nie jest to tzw. dzień bilingowy w Orange.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 838
  • 603
  • 72

Koniec umowy

Jeśli zlożyles takie zlecenie to rezygnacją zadziała na koniec okresu rozliczeniowego po dacie zakończonej umowy. Numer zostanie wyłączony, jeśli chcesz aby pozostał na kartę musisz złożyć odpowiednią dyspozycję.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Umowa wygasa jutro, 12.02 (licze wiec te dwa dni jako dzis i jutro). Spodziewalbym sie jednak ze ktos z Orange sie do mnie zawczasu odezwie, albo chociaz dostane jakas informacje SMSem ze nastapi badz nastapila zmiana i co dalej jako abonent mam wykonac (np wbic sie tu cz tam i doladowac sobie konto). A tu nic, ani informacji ani instrukcji, cisza na morzu.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 838
  • 603
  • 72

Koniec umowy

Doprecyzuj co składałeś w salonie. Czy rezygnację czy dyspozycję migracji na kartę. Jeśli rezygnację numer zostanie odłączony.
0 Lubię to
Odpowiedz