Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Koniec umowy

11 marca tego roku kończy mi się umowa. Jest to pierwszy abonament z jakim mam do czynienia. Czy muszę gdziekolwiek wyrazić wolę zakończenia umowy bez jej przedłużania czy dzieje się to automatycznie i tylko w przypadku odwrotnej sytuacji należy skontaktować się z Orange?

19 ODPOW. 19
Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy

Jeśli chcesz zakończyć abonament to trzeba pisemko wysłać, by z końcem umowy Orange było jej rozwiązanie, jak chcesz dalej mieć usługi Orange to wypada na stronie Orange zamówienie zrobić czy w Salonie, termin obecnej umowy ku końcowi blisko więc trzeba działać @zosiek29 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Koniec umowy

Jest gdzieś jakiś wzór takiego dokumentu?

Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy


@zosiek29napisał(-a)

Jest gdzieś jakiś wzór takiego dokumentu?


@zosiek29tutaj Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Koniec umowy

@zosiek29,  W załączniku przesyłam Ci mniej więcej wzór z którego możesz skorzystać. Pamiętaj, jeśli chcesz zachować numer musisz zaznaczyć dyspozycję migracji do oferty na kartę.

 

Wypowiedzenie możesz wysłać na adres korespondencyjny Orange Polska

W salonach mają gotowy wzór.

 

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Skladalem cos takiego w salonie Orange ponad dwa miechy temu, olali to i nic z tym nie zrobili. Umowa konczy sie za dwa dni i w zasadzie nie wiadomo co dalej, spodziewalem sie ze zmigruja mi numer na karte i bedzie z glowy a tu schody.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec umowy

Niektóre zamówienia są wprowadzane ostatniego dnia. Poczekaj cierpliwie. Jak nie będzie zmiany umówionego dnia, to reklamuj. Poza tym sprawdź dyspozycję zmiany - za dwa dni to 13 dzień miesiąca. Zmiana może być wykonana dopiero w nocy 13/14. Bo nie jest to tzw. dzień bilingowy w Orange.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Koniec umowy

Jeśli zlożyles takie zlecenie to rezygnacją zadziała na koniec okresu rozliczeniowego po dacie zakończonej umowy. Numer zostanie wyłączony, jeśli chcesz aby pozostał na kartę musisz złożyć odpowiednią dyspozycję.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 1

Koniec umowy

Umowa wygasa jutro, 12.02 (licze wiec te dwa dni jako dzis i jutro). Spodziewalbym sie jednak ze ktos z Orange sie do mnie zawczasu odezwie, albo chociaz dostane jakas informacje SMSem ze nastapi badz nastapila zmiana i co dalej jako abonent mam wykonac (np wbic sie tu cz tam i doladowac sobie konto). A tu nic, ani informacji ani instrukcji, cisza na morzu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Koniec umowy

Doprecyzuj co składałeś w salonie. Czy rezygnację czy dyspozycję migracji na kartę. Jeśli rezygnację numer zostanie odłączony.