Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Usługa GDZIE JEST DZIECKO ORANGE w pekiecie standart.

Opłata ta miała wynosić: 9,99 PLN miesięcznie a na moim

rachunku opiewa na astronomiczną kwotę: 9 099,54 PLN. Nie rozumiem skąd ta suma.

Dodam jeszcze że doliczono mi do tego abonamentu dopłatę w wysokości: 5 283,60 PLN.

Podsumowując wystawiono mi fakturę na zawrotną kwotę: 14 384,83 PLN.

Używałem tej usługi od dawna i płaciłem za nią 9,99 PLN. Ale podpisałem nową umowę i musiałem odnowić

 usługę. Oczywiście zadzwoniłem na infolinię i złożyłem reklamację i dostałem odpowiedź że skoro używam usługi to muszę za nią płacić i reklamację odrzucono.

 POMOCY

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2034
  • 5529
  • 185

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Pierwsza reklamacja negatywna bo taka decyzję podjął nie ogarnięty konsultant pierwszej linii, tzw. FLE negatywne. Zgłoszenie musi trafić na drugą linię, tam już są pracownicy tylko reklamacyjni i myślę, że tam bez problemu będzie pozytywna.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

61 ODPOW. 61

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13299
  • 54533
  • 638

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50  wierz mi, tylko reklamacja pisemna na adres do korespondencji w Skierniewicach z dokładnym opisem sprawy i prośba o pomoc w rozwiązaniu sprawy. Spokojnie i rzeczowo...

. Orange Polska S.A.

ul Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice.

Zerknij w apce Mój Orange na specyfikację obciążenia 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Odpisałem na e-mil w którym odmówiono mi reklamacji i opisałem sprawę ale czy to wystarczy?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2430
  • 10073
  • 87

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Hej @SP50  dokładnie tak jak pisze @agat13 złóż reklamacje pisemnie i wyślij  listem poleconym  na wskazany  adres:

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

Dział reklamacji

Opisz dokładnie zaistniałą sytuację. Jeśli masz dowody    potwierdzających cenę abonamentu i cenęusługi Gdzie jest Dziecko miesiecznie  to załącz je do reklamacji.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Muszę tak zrobić, ale byłem też w placówce i pani wysłał reklamację po raz drugi. Generalnie wszystkich to 

bawi i mówią że to niemożliwe.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2430
  • 10073
  • 87

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50mozesz także napisać w reklamacji do Orange ze wnoszę odwołanie do sprawy nr (spisujesz z odpowiedzi). Zwracam się z uprzejmą prośbą o ponowne przeliczenia rachunku o nr (wpisujesz numer), Jak nie uda ci się załatwić w Orange to możesz zwrócić się do  UOKIK i opisać całą  zaistniałą sytuację i załączyć dowody np cennik abonamentu i cennik usługi Gdzie jest dziecko oraz załączyć bieżący rachunek z Orange. Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Byłem UOKIK i pani powiedziała że nic nie mogą zrobić dopóki nie wyczerpie się ścieżka reklamacji


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5563
  • 22547
  • 185

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50 

Nie wiem czemu ale jakoś Ci nie wierzę. Na rachunku jest zwykle dokładnie opisane co i za co. Może pokaż zdjęcie rachunku? Oczywiście dane osobiste zasłoń.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2430
  • 10073
  • 87

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50 mozesz także napisać w reklamacji do Orange ze wnoszę odwołanie do sprawy nr (spisujesz z odpowiedzi). Zwracam się z uprzejmą prośbą o ponowne przeliczenia rachunku o nr (wpisujesz numer). 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2111
  • 11870
  • 54

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK


@Pablo5napisał(-a)

@SP50mozesz także napisać do UOKIK i opisać całą  zaistniałą sytuację i załączyć dowody np cennik abonamentu i cennik usługi Gdzie jest dziecko oraz załączyć rachunek z Orange. Pozdrawiam 🙂


Bez ceregieli, skoro bok odrzuca reklamację, ewidentna usterka systemu Orange, przy tak sporej kwocie, skorzystać z rzecznika praw konsumenta i sprawa do sądu, pisanie reklamacji i wysyłanie pocztą, będzie mało skuteczne 😎