Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Płatność on-line

Anonim

Nie dotyczy

Płatność on-line

@sobmar, tak, w Adobe.

@Wiktor, miałem osobno faktury na mobilne i było. Chyba, że zmodyfikowano. Teraz płacę jedną z Orange Love i stąd jest. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Płatność on-line

@Anonim No to widać, że coś jest nie tak z moim kontem. Ja miałem do tej pory sposób płatności "Polecenie zapłaty", ale z tego spasowałem, tzn. skasowałem polecenie w banku, bo jest mi wygodniej płacić kartą kredytową. Za ostatnie dwie faktury bez problemu płaciłem jednak online, mimo że nadal domyślną formą jest "Polecenie zapłaty". na mojej fakturze, czy to odczytanej w Adobe Reader, czy w Foxit nie ma tego przycisku do płatności online, więc widać, że faktura jest generowana inaczej, niż w twoim przypadku.

 

Nie pozostaje mi nic innego, jak zgłosić problem na infolinii.

Anonim

Nie dotyczy

Płatność on-line

@sobmar, na fakturze powinien być odnośnik do linku na połączenie z konsultantem ( i nie tylko), albo zrobisz to bezpośrednio przez czat z zakładki KontaktEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Na koncie jest możliwość rezygnacji z tej formy, którą Ty wybrałeś.


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 12404
  • 151

Płatność on-line


@sobmar napisał:
Pokaż szczegóły

(...) na mojej fakturze, czy to odczytanej w Adobe Reader, czy w Foxit nie ma tego przycisku do płatności online, więc widać, że faktura jest generowana inaczej, niż w twoim przypadku.

 

Nie pozostaje mi nic innego, jak zgłosić problem na infolinii.


Tak, nie wszystkie faktury będą posiadać taki przycisk. Chyba tylko te, które są w jakimś stopniu związane z usługami stacjonarnymi.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Płatność on-line

@Anonim Niestety nie ma takiej opcji. Mam tylko widoczną formę, bez możliwości edycji. Mogę tylko edytować typ faktury (elektroniczna/papierowa). A jeśli chodzi o czat, to tak jak pisałem wcześniej - kazali mi się kontaktować z infolinią techniczną.

Anonim

Nie dotyczy

Płatność on-line

@sobmar, to jest zatem konieczne-510100100-płatne!


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Płatność on-line

@Anonim Skończyło się na tym, że odesłano mnie na *900 do Orange Expert (jedyne 1,99 PLN za minutę 😉 ), gdzie przyjęli zgłoszenie i będą wyjaśniać. A potem zakładam, że czeka mnie wysłanie pisma o zwrot opłata za kontakt z infolinią. 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Płatność on-line

Zwrotu za Orange Expert raczej nie otrzymasz.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Płatność on-line

To ci eksperci (znaczy, że w "normalnym" BOK-u pracują telefoniści a nie eksperci) są aż tak drodzy?!

To cos jak ze służbą zdrowia - chcesz się szybko wyleczyć, to do prywatnego lekarza...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Płatność on-line

To jest infolinia wsparcia do urządzeń spoza oferty Orange