Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykaz połączeń telefonu stacjonarnego


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 60
  • 0

Wykaz połączeń telefonu stacjonarnego

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Dzień dobry. Od czerwca br. faktury dot. telefonu stacjonarnego nie zawierają zestawienia/wykazu połączeń (billing). Wykazane są tylko ilości połączeń w rozbiciu na grupy: lokalne/strefowe, do sieci komórkowych itd. Wcześniej był uproszczony billing w postaci wykazu numerów, na które dzwoniłem oraz ilości połączeń do poszczególnych numerów (bez dat i godzin). Na moim koncie (tzw. Nowy Mój Orange, dostęp poprzez PC i przeglądarkę internetową) istnieje wprawdzie wykaz połączeń (numery, daty, godziny), ale nie mogę ich wyeksportować do pliku. Dlaczego Orange ogranicza informacje billingowe dla telefonów stacjonarnych (vide faktury) i uniemożliwia ich zestawienie do jakiegoś popularnego pliku (vide Nowy Mój Orange)? W tzw. Starym Moim Orange ciągle jest jeszcze możliwość eksportu do pliku *xls. Widzę to dzięki temu, że drugie konto abonenckie z innym telefonem stacjonarnym nie zostało jeszcze przeniesione do Nowego Mojego Orange. Ponadto w Nowym Moim Orange nie mogę złożyć zamówienia na wysyłkę billingu poprzez samodzielne wygenerowanie zlecenia. Jest tylko możliwość czatu z konsultantem, co według mnie zajmuje więcej czasu - zarówno konsultanta jak i mojego. Poza tym mam wrażenie, że poprzednie wersje portalu obsługi klientów, zwłaszcza poprzednik Starego Mojego Orange, były dla użytkowników lepsze. Życzę wszystkim, aby i Nowy Mój Orange kiedyś stał się lepszy. Ale na razie na to się nie zanosi. Fakt, że ciągle brakuje możliwości eksportu danych billingowych, świadczy nie najlepiej o takim dużym operatorze telekomunikacyjnym. Mimo tego, od listopada ub.r. (migracja ze Starego do Nowego Mojego Orange) ciągle trzymam kciuki za usprawnienie systemu dostępu klienta do zasobów informatycznych operatora.

Pozdrowienia

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Wykaz połączeń telefonu stacjonarnego

Super, że dzielisz się takimi uwagami.
Mam również sugestię by zgłosić je "oficjalnie" jak pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 12404
  • 151

Wykaz połączeń telefonu stacjonarnego

Fajnie @Piotr83, że podzieliłeś się z nami tymi spostrzeżeniami 🙂

 

Popieram propozycję @Piotrekk85 Bardzo szczęśliwy kot