Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 2

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Skoro to był depozyt to ta wpłata nie ma żadnego wpływu na aktualne FV. Zadzwoń do BOK i sprawa się wyjaśni.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Inaczej, nie wiem jak to nazwać. To była wpłata wymagana przez Orange, konsultant mówił, ze ta wpłata będzie potem na rzecz rachunków.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 2

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Depozyt jest wypłacany na konto bankowe lub na poczet przyszłych faktur. Warunkiem zwrotu jest opłacenie min 6 faktur w terminie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

@lyskaadr: obecnie depozyt zwracany po zakończonej umowie pod warunkiem uregulowanie zobowiązań. Nie ma gwarancji zwrotu wcześniej.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 2

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Zgodnie z Regulaminem świadczenia usług, depozyt Orange może zatrzymać na cały okres aktywności numerów w sieci, zgodnie z Paragrafem 12 pkt 12: „Operator zobowiązuje się zwrócić Abonentowi nominalną kwotę depozytu lub kaucji w przypadku dokonania ostatecznego rozliczenia w związku z rozwiązaniem lub wygaśnięciem umowy, po potrąceniu swoich wymagalnych wierzytelności.” Wcześniejszy zwrot depozytu jest rozpatrywany indywidualnie na prośbę Klienta zgłoszoną do BOK. Decyzje wydawane są po wpłaconych w terminie minimum 6 fakturach. Tak więc jeżeli będzie terminowa płatność nie powinno być problemu 🙂

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 8
  • 0

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Misiek62 napisał

 

@skaaju A jeżeli jeszcze nie wiesz, to kontatk z BOK, za pośrednictwem aplikacji "Mój Orange" w telefonie jest darmowy.

 

Własnie na własnej skórze przekonałem się że nie do końca jest darmowy. Jezeli ktoś ma usługi mobilne i stacjonarne sprzęgnięte w Mój Orange to darmowe są gdy jesteś zalogowany na mobilne. Ja nie zauwazyłem że jestm przelogowany w tej aplikacji na stacjonarne i mimo że rozmawiałem z konsultantem przez Mój Orange to skasowało mnie za rozmowę. Warto więc zwrócić na to uwagę.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

Tak rzeczywiście jest, @duda0, tzn. bezpłatne połączenie z BOK, póki co, jest tylko po zalogowaniu do usług mobilnych - wykonując połączenie pojawia się komunikat, że jest bezpłatne. Gdy dzwonisz zalogowany do usług stacjonarnych pojawia się komunikat, że połączenie jest płatne zgodnie z cennikiem. Jest mi przykro, że o opłatach dowiedziałeś się dopiero po połączeniu 😕 Mam nadzieję, że uda się szybko to ujednolicić.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

► Wątek (ten i 2 poniższe wpisy) przeniesiony został z tematu Funbox 3.0 bezużyteczny (?) w nowych mieszkaniach. Głównie ze względu na poruszaną w nim problematykę - Moderator Wiktor ◄

 

nie polecam brania internetu ja ostatnio wziąłem internet miała być fajna oferta pierwsza opłata tylko 50 parę zł a dostałem rachunek pierwszy na 630zł 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

@listonosz69  sprawdziłeś w fakturze jakie tam są pozycje? Może rozliczenie obejmuje część, albo cały pierwszy okres, nadto "przedpłatę" na kolejny okres rozliczeniowy, jakieś opłaty za aktywacje.... Jeśli coś Ci się nadal nie będzie zgadzało oczywiście powinieneś skontaktować się z BOK, nawet złożyć reklamację.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Ogromny pierwszy rachunek! Coś jest nie tak..

kontaktowałem się z bok ale i tak nic z nie załatwiłem bo co się okazało dostałem fakturę półtora miesiąca do przodu plus nowy rachunek i pytam jak to możliwe bo tak jest w systemie