Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 22
  • 0

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

# odstąpienie # urządzenie 
Witam mam pytanie , odstąpiłam od e umowy i urządzenia , po 1,5 godziny oświadczyłam że nie chce odstępować  , dziś odebrałam urządzenie po 4 h przyszedł sms że przyjęli moje zgłoszenie o odstąpieniu i że mam dane urządzenie zwrócić to tego i tego ( wcześniej nie było żadnego sms o zakaakceptowaniu odstąpienia )

Nie chce odstępować od umowy , czy to odpasienie cofnie nie odesłanie urządzenia ? Chce to urządzenie i ta umowę 

 

 

 

 

______________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz przeniosłem z działu "Telefony i tablety" - moderator Wojciech.

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19429
  • 56175
  • 763

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

@xMarta31 kontakt z infolinią i wyjaśnienie sytuacji. Powinno dać się cofnąć odstąpienie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 22
  • 0

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

Czy jeżeli nie zwróciłabym urządzenia to odstąpienie nie wchodzi w życie ? Mam urządzenie i je spłacam - dobrze rozumiem ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6029
  • 24620
  • 209

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.


@xMarta31napisał(-a)

Czy jeżeli nie zwróciłabym urządzenia to odstąpienie nie wchodzi w życie ? Mam urządzenie i je spłacam - dobrze rozumiem ? 


Źle. Musisz skontaktować się z Orange. Tutaj nie załatwisz tej sprawy. Jeśli po prostu nie oddasz urządzenia, to narażasz się na kary.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 22
  • 0

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

No właśnie kontaktowałam się , i pani powiedziała dokładnie tak - że jak nie odeślę urządzenia to ta umowa jest ważna .. nie ma wtedy żadnego odstępienia ani kar … 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19429
  • 56175
  • 763

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

@xMarta31 ale musi być anulowanie odstąpienia. Odstąpienie zaakceptowane, więc Twoim obowiązkiem jest odesłanie urządzenia. Żaby było prawidłowo, to trzeba anulować odstąpienie. Jak nie planujesz odstąpienia, a urządzenie nie będzie odesłane, Orange może zażądać całkowitej spłaty lub może zablokować urządzenie. Lepiej dogadać się z anulowaniem odstąpienia. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 22
  • 0

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

rozumiem . Urządzenie zwróciłam 😉 

Czy jeżeli sprawdziłam wcześniej urządzenie , tzn włączyłam je żeby sprawdzić , poniosę jakieś konsekwencje ? ( sms o zaakceptowaniu odstąpienia dostałam 4 h po sprawdzeniu urządzenia ( telefon ) ) 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13960
  • 57424
  • 692

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

@xMarta31  z tego co wiem, to akceptowane są zwroty tylko nierozpakowanego sprzętu. Uruchomiony nie podlega zwrotom. Jeśli jeszcze włożyłaś kartę i ją aktywowałaś może być problem


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 22
  • 0

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

No i tutaj znów mam sprzeczność . Doradca mi powiedział właśnie że ludzie po 7/8 dniach oddają sprzęty z których korzystali żeby właśnie sprawdzić czy telefon im podpasuje 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 22
  • 0

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

To nie zwrot a odstąpienie