Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13960
  • 57424
  • 692

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

@xMarta31  dowiedz się dokładnie na infolinii i podpytać w salonie. Ostatnio ktoś mówił mi o otwartym sprzęcie i problemami ze zwrotem, więc piszę, to co słyszałem 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19429
  • 56175
  • 763

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

@xMarta31 nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Sam nie raz zwracałem sprzęt, którego używałem kilka dni, a następnie odstąpiłem od umowy. Photo jest 14 dni, aby można było sprawdzić działanie urządzenia, czy usługi. Jeśli nie odpowiada, to zwracamy. Ważne, aby było kompletne, czyli telefon, ładowarka, kabel, oryginalne opakowanie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 22
  • 0

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

Dokładnie tak mi powiedział doradca . Dziękuję bardzo ! 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19429
  • 56175
  • 763

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

@xMarta31 więc spokojnie odsyłaj, ważne aby był komplet i dotrzymany termin.

https://www.orange.pl/omnibook/odstapienie-od-umowy-na-uslugi-orange

Koszty jakie poniesiesz, to opłata proporcjonalna, za korzystanie z usług, jeśli przy podpisaniu umowy była wyrażona zgoda na rozpoczęcie świadczenia usługi, koszt aktywacji, chyba, że była promocja, to koszt aktywacji może być anulowany oraz koszt wysyłki urządzenia.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 22
  • 0

Odstąpienie od umowy. Chciałam je anulować. Jednak dostałam informację że jest już zaakceptowane.

to było tylko urządzenie na raty .