Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

Dzień Dobry!

 

Pozwoliłem sobie przygotować zestawienie ważnych oraz informacyjnych numerów działających w usłudze telefonu stacjonarnego Orange. W załączonym pliku znajduje się również instrukcja ustawień SMS oraz przekierowań poczty głosowej. Mam nadzieję że komuś się przyda.

 

Pozdrawiam,

Tomek

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

► Post został wyodrębniony z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Poczta Głosowa w telefonie stacjonarnym, ponieważ porusza zbliżoną tematykę - Moderator Wiktor ◄

 

Używam stacjonarki u rodziców, mhm...to już jakieś 25 lat albo i dłużej 😜 Szkoda że telefonia stacjonarna została aż tak "drastycznie" wyparta przez technologię GSM. Ale....świat się zmienia. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

Jw.

 

Ja nadal mam telefon stacjonarny i jeszcze długo go będę miał gdyż z telefonią komórkową u mnie to totalna masakra i to u każdego operatora.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

Biuro Obsługi nie jest już chyba dla wszystkich numerów po 19393. Dla nowych ofert dedykowanym numerem jest 510100100.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

Witam!

Korzystam z aktualnej taryfy - Plan na każdą kieszeń - od niecałego miesiąca i 19393 działa jak najbardziej. Wszystkie sprawy mogę załatwić pod tym numerem, łącznie z badaniem linii. Pozostałe numery z listy sprawdziłem i też działają, chociaż ceny są zaporowe - średnio powyżej 1zł. A bajki to można nawet wybierać, nie to co kiedyś że leciała jedna na okrągło 🙂

Pozdrawiam,
Tomek

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

Ale nie każdy ma dostęp...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

Zastanawiam się z czego to wynika... Oczywiście 510100100 też u mnie działa. Ale 19393 działa również na mojej drugiej linii w innej lokalizacji, gdzie korzystam z usług innego operatora na łączach stacjonarnych Orange. Oczywiście tam nie ma żadnego zastosowania.

Pozdrawiam,
Tomek

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

Na niektórych VoIP już nie ma. Wynika to z tego że zapewnienie obsługi kosztuje. Wszyscy chcą mieć najtańsze usługi i w tej samej cenie najlepszą obsługę.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

Witam

Ja także muszę mieć telefon stacjonarny bo zasięgu z każdego telefonu komórkowego lub smartfonu, po prostu nie ma. Akurat mi to pasuje, bo jestem miłośniczką "dawnych sprzętów", wręcz lubuję się w antykach ;-). Pozdrawiam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52252
  • 596

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

@akira77 A ja tam mam i VoIP i POTS z sentymentu. A co? Kto bogatemu zabroni. Oba numery mam wpięte w centralkę abonencką (prezent od zadowolonego klienta, któremu założyłem większą) i dzwonią w całym domu. To jest super rozwiązanie gdy dzieciaki się na komórkach powieszą i dodzwonić się nie można 🙂