Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 4
  • 3
  • 0

Numery i usługi - telefon stacjonarny Orange

Dzień Dobry!

Pozwoliłem sobie przygotować zestawienie ważnych oraz informacyjnych numerów działających w usłudze telefonu stacjonarnego Orange. W załączonym pliku znajduje się również instrukcja ustawień SMS oraz przekierowań poczty głosowej. Mam nadzieję że komuś się przyda.

Pozdrawiam,

Tomek

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Załączniki

Konto usunięte
N/A

[ Edytowane ]

► Post został wyodrębniony z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Poczta Głosowa w telefonie stacjonarnym, ponieważ porusza zbliżoną tematykę - Moderator Wiktor ◄

Używam stacjonarki u rodziców, mhm...to już jakieś 25 lat albo i dłużej ;p Szkoda że telefonia stacjonarna została aż tak "drastycznie" wyparta przez technologię GSM. Ale....świat się zmienia. 

Poziom 16, Komentator
  • 26
  • 10
  • 0

[ Edytowane ]

Jw.

Ja nadal mam telefon stacjonarny i jeszcze długo go będę miał gdyż z telefonią komórkową u mnie to totalna masakra i to u każdego operatora.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 37, Guru **
  • 11733
  • 4950
  • 707

Biuro Obsługi nie jest już chyba dla wszystkich numerów po 19393. Dla nowych ofert dedykowanym numerem jest 510100100.
Przydała Ci się moja odpowiedź? Oddaj głos na pomysł tutaj.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 4
  • 3
  • 0

Witam!

Korzystam z aktualnej taryfy - Plan na każdą kieszeń - od niecałego miesiąca i 19393 działa jak najbardziej. Wszystkie sprawy mogę załatwić pod tym numerem, łącznie z badaniem linii. Pozostałe numery z listy sprawdziłem i też działają, chociaż ceny są zaporowe - średnio powyżej 1zł. A bajki to można nawet wybierać, nie to co kiedyś że leciała jedna na okrągło :-)

Pozdrawiam,
Tomek
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 37, Guru **
  • 11733
  • 4950
  • 707

Ale nie każdy ma dostęp...
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 4
  • 3
  • 0

Zastanawiam się z czego to wynika... Oczywiście 510100100 też u mnie działa. Ale 19393 działa również na mojej drugiej linii w innej lokalizacji, gdzie korzystam z usług innego operatora na łączach stacjonarnych Orange. Oczywiście tam nie ma żadnego zastosowania.

Pozdrawiam,
Tomek
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 37, Guru **
  • 11733
  • 4950
  • 707

Na niektórych VoIP już nie ma. Wynika to z tego że zapewnienie obsługi kosztuje. Wszyscy chcą mieć najtańsze usługi i w tej samej cenie najlepszą obsługę.
0 Lubię to
Odpowiedz