Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niesłusznie naliczona opłata za transfer danych

Anonim

Nie dotyczy

Niesłusznie naliczona opłata za transfer danych

Moja rada to albo utworzyć czysty profil do netu i go aktywować, ten poprawny w razie czego można zamiennie aktywować wtedy, A-GPS wyłączyć jeśli jest taka opcja w Ustawieniach, co do opłat to niestety to że dane wyłączone nie jest żadnym atutem, czeba głębiej wejść w ustawienia i ograniczyć aplikacjom dostęp do danych/netu, a jak kto nie chce tego robić to najtańszy pakiet danych, wystarczy na te wycieki z Android, w Slep Google aktualizację najlepiej całkiem wyłączyć, samemu to robić po wi-fi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 4
  • 0

Niesłusznie naliczona opłata za transfer danych

Telefon skonfigurowałem w pierwszych dniach jego posiadania. Jeszcze w Polsce! Wtedy nawet nie miałem pakietu internetu! Aby operator nie naliczył mi żadnych kosztów ustawiłem, żeby aktualizacje robił tylko przez wi-fi, wszelkie transfery dobrowolne wyłączyłem i było ok! Nie rozumiecie chyba problemu ?! Przyjechałem do USA i w chwili przekroczenia granicy "jeb z dzidy w łeb" nagle samo sie pobiera !? A MIRACLE ? Paranoja.... Super, że jednak t-mobile, play już nie mają takiego problemu, a play jak pisałem wcześniej wziął tą sprawe na swoje barki jeszcze honorując POSZKODOWANEGO darmowym pokryciem kosztów abonamentu za cały miesiąc!!! Po 13 latach w Pomarańczy dobrze wiem co sie tam dzieje, szkoda, że nie zadbaliście o klienta w należyty sposób, gdybym to jeszcze robił specjalnie to niebyłoby sprawy ale chyba kochany operator-imperator sam widzi, że jest to jednorazowy wybryk i od kiedy dostałem fakture wyciągnąłem karte sim.... teraz jestem bez numery bez kontaktu ze znajomymi, rodziną bo ORANGE robi wielki problem 😉 Ostatnia umowa jaką podpisałem z tym operatorem. Zapraszam do kontaktu w sprawie przedłużenia umowy to z góry uprzedzam będzie to nie miła rozmowa! Koniec tematu. Bardzo pomocne Orange!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Niesłusznie naliczona opłata za transfer danych

Jak poczytasz internet w każdej sieci są podobne problemy.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Niesłusznie naliczona opłata za transfer danych

Mi też naliczyło spora kwotą za granica , za dane w tle jakieś , przesył danych w Roaming na stałe mam wyłączony . Płace co miesiąc przez 3 lata ponad 130zł abonamentu z którego nie korzystam jak jestem za granicą w ogóle . To  teraz mam do zapłacenia ponad 230zł . Skandal . .Złożyłam reklamację   ..Niedługo kończy się umowa ,jeżeli nie nie zozpatrzą mojej reklamacji pozytywnie to sie pożegnamy z ORANGE ......


Pracuję w Orange
  • 7
  • 3
  • 2

Niesłusznie naliczona opłata za transfer danych

Knapol - jestem z działu technicznego i wiem o co chodzi. Tak jak napisałam wcześniej - posprawdzaj pocztę i np. aplikacje w tle. Najbardziej skuteczne są blokady APN, bo jak widać mimo wyłączenia transmisji danych, ona nadal się nalicza.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 4
  • 0

Niesłusznie naliczona opłata za transfer danych

Dziękuję ORANGE za oddanie pieniążków w postaci faktury korygującej, nie jest to pierwszy raz ale i tym razem zachowali sie honorowo, mimo wszystko po ciężkich trudach a przecież mogliście zgodzić się ze mną od razu.. nieważne. Ważne są fakty, a one mówią same za siebie. Temat załatwiony, orange również jak Pla* oddaje pieniążki za takie sytuacje 😉

TEMAT DO ZAMKNIECIA POZDRAWIAM FORUMOWICZÓW!! 

Knapik.