Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy dostanę tv

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Kiedy dostanę tv

► Temat został przeniesiony z kategorii Dekodery i inne - Moderator Wiktor ◄

 

Wziąłem Orange Love, jako urządzenie wybrałem telewizor, minęło 15dni i nie dostałem tv za to dostałem fakturę na której mam do zapłacenia ratę za telewizor. I tu moje pytanie, czy mam płacić ratę za telewizor którego nie otrzymałem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy dostanę tv

32 ODPOW. 32

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy dostanę tv

Złóż reklamację na BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Kiedy dostanę tv

Minął miesiąc a telewizora nadal nie otrzymałem, po kontakcie z BOK dowiedziałem się że ja nie kupowałem żadnego tv od Orange, ale nie przeszkadza to Orange przysłać mi faktury z dwiema ratami za tv do zapłacenia. Takich oszustów to jeszcze nie widziałem, każą mi płacić za tv którego nie otrzymałem, a według Orange nawet nie kupiłem.

 

Cóż, pozostało mi tylko czekać, zarejestrowali skargę i każą czekać do 30 dni na rozpatrzenie, już wiem że niesmak pozostanie na długo.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Kiedy dostanę tv

To był tylko telewizor czy w pakiecie telewizor z dodatkowym urządzeniem np. telefonem, konsolą ?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Kiedy dostanę tv

Tylko telewizor, odnoszę wrażenie że dostarczenie telewizora do klienta przerasta możliwości Orange

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy dostanę tv

@Daniel80Jeśli chodzi o raty to trzeba płacić tak jak abonament szkoda ze oni nie widza że masz tez na koncie TV i musiałeś pisać reklamacje w tak błahej sprawie.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Kiedy dostanę tv

@Daniel80

mam nadzieję, że to nieporozumienie (faktura z ratą za odbiornik tv ↔ brak informacji o zamówionym sprzęcie Zaskoczony mężczyznaSfrustrowany mężczyzna) zostało już wyjaśnione...

 

▬▬▬

Pokaż szczegóły
... I dlatego na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Kiedy dostanę tv

Telewizor w końcu otrzymałem, jednak niesmak pozostanie na długo.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Kiedy dostanę tv

► Wątek (pierwotny tytuł: Brak telewizora na raty) został scalony z niniejszym tematem. Porusza bowiem tę samą problematykę - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, kupiłam ponad miesiąc temu pakiet TV z telewizorem na raty i do dziś dnia nie dostarczono mi telewizora za którego już płacę raty mimo, że go nie mam, nie używam. Dwie reklamacje już złożone i dalej nie wiedzą dlaczego telewizora mi nie dostarczono. Czy to jest normalne ? Za niedługo będę mieć kolejny okres rozliczeniowy i znowu ratę mi ściągną za coś czego nie mam? 😐

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy dostanę tv

@niesamowicieTo już kolejny przypadek z brakiem TV od Orange wiec poinformuj rzecznika Orange tutaj