Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy dostanę tv

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy dostanę tv

@niesamowicieA możesz mi napisać jaki to model i wielkość 32 czy większy a wtedy to sprawdzę na magazynie celny Samsunga? A poza tym nie pracuje w Orange.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Kiedy dostanę tv

Samsung UHD 55 cali .
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy dostanę tv

@niesamowicieCzyli ten Samsung 55 Smart TV MU6102 jutro dam ci znać czy są na magazynie celny.

A pytałeś się na BOK dlaczego jeszcze nie dostałeś tego sprzętu mino że spłacasz raty od dwóch miesięcy  ? A rzecznik Orange ciebie zlekceważył nie raczył Ci odpisać na zadane pytanie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Kiedy dostanę tv

Telewizora nie mam bo nie podpisałam umowę bez sprzętu . Umowa miała być zmieniona i dostarczona z kulierem i telewizorem do domu najpierw nie mieli na stanie. Później na magazynie A. Później że zostały cofnięte do magazynów spowrotem bo źle było niby nadane i tak za każdym razem wymyślał inna bajkę ten cały kierownik salonu
. Byłam u niego 14 kwietnia złożyć reklamację na umowe żeby ja zmienił aby była że sprzętem po 2 tygodniach żadnego smsa nie dostałam że reklamacje złożyłam nic .poszłam do drugiego punktu orange w naszym mieście okazało się że tej reklamacji nie zrobil . Jak byłam u niego w ten sam dzień powiedział że kulier będzie za 3 dni kuliera nie widać do tej pory
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy dostanę tv

@Martyna1808Dla mnie sprawa jasna jak nie podpisałaś umowy z TV i nie płacisz rat za niego to weź ten model w Media Mark a wyjdzie Ci taniej a tylko złóż skargę na tego kierownika.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kiedy dostanę tv

@Martyna1808

Widzę, że zaczęłaś pisać w innym wątku i teraz nie wiem gdzie mam Ci zadać pytanie co do pana kierownika z Salonu Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Kiedy dostanę tv

Masz rację @wscieklaewka, że pogubić się można przez dwa tematy 😉 Ten jest rozwiązany, zatem prośba, głównie do @Martyna1808 o kontynuację w temacie Niespełniona obietnica o umowie (z telewizorem).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Kiedy dostanę tv

► Wątek został podpięty do tego tematu, ponieważ jest kontynuacją wcześniejszego wpisu - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, już kiedyś pisałam o tym że nie otrzymałam  telewizora którego wybrałam sobie do oferty na raty. Niestety mija 4 miesiąc niemam go nadal a raty płacę. Dostaje bezsensowne odpowiedzi na moje reklamację że mam udać się do salonu w którym mnie jeszcze "nie bylo" chociaż chodzę tam gnębić osoby pracujące co tydzień nawet kazałam sobie adnotacje napisać z ich pieczątką że tam byłam do potwierdzenia. Niestety podobno mój telewizor dostał inny klient..  i nie mogą mi wysłać innego ? Przecież widać czarno na białym że niemam sprzętu a place za niego. Gdzie mogę się zgłosić o pomoc bo już 4miesiace pisze dzwonię i tylko biuro obsługi my rozumimy i kolejna zakładana reklamacja bezsensu bo niczego nie zmienia a mnie Orange "doi" z kasy za coś czego niemam. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak Telewizora 4 miesiac

@niesamowicieTo w dziale reklamacji nie widzi że spłacasz raty za ten TV którego nie dotarł do twojego domu? Dziwna bardzo sprawa nie mieści mi się w głowie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Brak Telewizora 4 miesiac

Widzą wszystko przecież ja tego też nie rozumiem już mam dość tyle czasu.