Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karty sim bez pinu?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Karty sim bez pinu?

Na telepolis pojawił się news, że na karta z oznaczeniem usimMC jest opcja na wyłączenie żadania kodu pin. Dotyczy kart z nju http://www.telepolis.pl/wiadomosci/nju-mobile-karty-sim-bez-kodu-pin,2,3,38214.html

 

Czy to samo będzie pod marką Orange? ktoś coś wie?

Bo na prepaidzie teoretycznie można zmigrować przez smsa do nju, wymienić sim i wrócić do Orange 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10883
  • 150

Karty sim bez pinu?

Moi drodzy - wszyscy zainteresowani Szczęśliwy mężczyzna tym tematem...
Na obecną chwilę karty U SIM 3w1 oferowane są WYŁĄCZNIE dla usług głosowych. Tylko dla takich usług (voice) możliwe jest wydanie tego typu kart.


Jeśli chodzi o karty dedykowane do internetu mobilnego (date) - to w tym roku planowane są dla nich zmiany (właśnie w tym zakresie! Szczęśliwy robot)... Ale trudno określić jakieś konkretne ramy czasowe Smutny kot.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

39 ODPOW. 39

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Karty sim bez pinu?

Czekam na to jak na zbawienie...bynajmniej jeżeli chodzi o kartę do mobilnego neta...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Karty sim bez pinu?

Ja akurat lubię mieć pin w swoich kartach. Ale moja mama do mnie często dzwoni z domowego, że nie pamięta pinu do swojego numeru 😄 a niestety zaszła potrzeba kiedyś wymiany karty i mimo, że prepaid nie da się wyłączyć.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Karty sim bez pinu?

Zgadza się...ja w telefonie też wolę mieć pin, ale jezeli chodzi o mobilny internet, w moim przypadku na działce, na urządzeniu spoza Orange, irytujacym jest przy każdej wizycie i włączeniu routera, "ganianie" po ustawieniach i wklepywanie pinu 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Karty sim bez pinu?

W Orange też już są takie SIM.

Na forum Telepolis chyba wszyscy przenoszacy numer przez WybierzOrange.pl dostali nowy SIM.

W salonach też już takie się pojawiają, osobiście dzisiaj do oferty Love dostałem SIM z tą opcją.

Więc zarówno w prepaid, jak postpaid można dostać nowy SIM.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 512
  • 14

Karty sim bez pinu?

Dziś przeniosłem swój pierwszy numer do Orange. W salonie otrzymałem kartę oznaczoną USIM.MC.P. Na ulotce z kodem PIN mam zapis: "Kod PIN można zmienić lub wyłączyć, używając menu telefonu." Niestety, nie jest to możliwe. Ktoś wie dlaczego? I jak rozpoznać kartę która umożliwia wyłączenie PIN-u? Uważam to za całkowicię zbędą usługę, a w moim przypadku nawet utrudniającą życie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Karty sim bez pinu?

a jaki masz komunikat gdy próbujesz wyłączyć żądanie kodu pin?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 512
  • 14

Karty sim bez pinu?

Komunikat brzmi "Żądanie niewykonalne". Telefon to stara Nokia, a na SIMie działa jeszcze numer tymczasowy. Ale to raczej nie ma znaczenia. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 512
  • 14

Karty sim bez pinu?

Update: po włożenie karty SIM do iPada udało się wyłączy żądanie kodu PIN. A więc jest wielce prawdopodobne że wszytskie nowe karty SIM, o cechach które wcześniej wymieniłem, mają taką możliwośc. Super! 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 512
  • 14

Karty sim bez pinu?

Update 2: Dziś dostałem kartę SIM dla kolejnego numeru, tym razem z zamówienia z www. Jest to SIM NFC Pass i niestety nie pozwala na wyłączenie PINu :((