Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karty sim bez pinu?

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Karty sim bez pinu?

Podepnę się pod dyskusję. Orange posiada już karty z możliwością wyłączenia obsługi pin. Wymiana to 25pln, choć nie każdy salon jak na razie dysponuje tymi kartami. W przypadku wyrażenia chęci posiadania tej karty przy podpisywaniu umowy, koszty są zerowe...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Karty sim bez pinu?

@mabud73: do ofert internetowych także?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Karty sim bez pinu?

no własnie, czy ktoś może potwierdzić, czy da się zrobić taką karte internetową bez pinu???

 

Pani w salonie próbowała, i wywalało jej błąd!!!


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Karty sim bez pinu?

Mi by się też przydała ta karta do internetu mobilnego. Rozwiązałaby wszystkie moje problemy.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Karty sim bez pinu?

Moi drodzy - wszyscy zainteresowani Szczęśliwy mężczyzna tym tematem...
Na obecną chwilę karty U SIM 3w1 oferowane są WYŁĄCZNIE dla usług głosowych. Tylko dla takich usług (voice) możliwe jest wydanie tego typu kart.


Jeśli chodzi o karty dedykowane do internetu mobilnego (date) - to w tym roku planowane są dla nich zmiany (właśnie w tym zakresie! Szczęśliwy robot)... Ale trudno określić jakieś konkretne ramy czasowe Smutny kot.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Karty sim bez pinu?

Ja dostałem taką odpowiedź, mam nadzieję że tak szybko to zrobią 😉

 

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie informujemy, że w chwili obecnej nie mamy możliwości
zdjęcia blokady PIN dla kart SIM, w przypadku usług internetu mobilnego. Z uwagi na ww. problemy Operator Orange dokonuje aktualnie zmian, mających na
celu usprawnić ten proces. W połowie roku dla naszych Klientów będzie dostępna
tylko jedna karta do każdego typu połączeń, dzięki czemu dla usług internetowych
również będziemy dokonywać zdjęcia blokad PIN. Przepraszamy za chwilowe niedogodności.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Karty sim bez pinu?

W moim wypadku dostałem taką kartę jako kartę dodatkową tylko do transmisji danych (5zł aktywacja + 5zł/mc). Nie ma na niej usług żadnych usług głosowych ale jest faktycznie powiązana z "główną" kartą SIM z usługami głosowymi+Internet i zużywa ten sam pakiet transmisji danych co karta główna. Przy czym dostałem ją na wyraźne życzenie w salonie, standardowo dają NFC Pass gdzie PINu wyłączyć nie można. Sprzedawca w salonie powedział, że do takiej funkcji może mi dać dowolną, musi ją tylko mieć w salonie.

 

Być może faktycznie w przpyadku 'niezależnego' SIMa do transmisji danych takiego dostać się nie da ale to jest tylko niepotrzeba komplikacja sprawy i pod górę dla klienta bo jeśli PIN jest gdzies potrzebny to przede wszystkim przy usługach głosowych a nie przy transmisji danych.

 

Trzeba też powiedzieć że Orange ogólnie jest w mocno tyle pod tym względem. Niedawno zrezygnowałem z SIMa abonamentowego tylko do transmisji danych w T-Mobile (na rzecz właśnie wyżej wspomnianego SIMa Orange 'tylko do transmisji danych') i tamten SIM miał możliwość wyłączenia PIN a SIM miał już ponad 2 lata. Nie zrobił bym tego gdyby SIM Orange nie miał mozliwości wyłączenia PIN...

 

Jeden z moich numerów telefonu Orange ostatnio przeniosłem też do Play i tamtejsze SIMy (do usług głosowych+transmisja danych) mają w ogóle wyłączone żądanie PIN, trzeba je włączyć jeśli się chce.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Karty sim bez pinu?

Dobrze, że wspomniałeś o różowej sieci, właśnie szukałem informacji gdzie dostać taka kartę z możliwością zdjęcia PINU. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Karty sim bez pinu?

Połowa roku minęła. Coś ruszyło w temacie bezpinowych simów do neta?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Karty sim bez pinu?

Ruszyło, dzisiaj otrzymałem taką odpowiedź 🙂

 

Dzień dobry,

tak, mamy już takie karty dostępne. Karty bez kodu PIN są wysyłane kurierem w formacie standardowym (mini SIM). Prosimy tylko o wskazanie adresu do wysyłki oraz informację, czy ma to być karta głosowa czy karta M2M? 

Dzięki naszym Klientom jesteśmy siecią #1. 
Dziękujemy za zaufanie.