Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karty sim bez pinu?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Karty sim bez pinu?

Dla firm czy oferty indywidualne?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Karty sim bez pinu?

Indywidualne


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Karty sim bez pinu?

Dziwne to. Tym bardziej że nie ma ofert m2m dla kl. indywidualnych.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Karty sim bez pinu?

Zobaczymy, może sie pomylił.

W każdym bądź razie, dzwoniłem i konsultant mówił coś o kartach 3w1 które zostały wprowadzone około miesiąc temu. Niby można na nich w telefonie zdjąć blokadę.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Karty sim bez pinu?

Ja mam internet Lte dla domu i też 3 dni temu wymieniłem na karte 3in1. Konsultantka mówiła żeby podejść do salonu że teraz mają karty uniwersalne głos/internet. Podszedłem nie było simek. Kupiłem starter za 5zł (z nr bez PINu) wymieniłem sam. Po 1h starą wyłączyli i nowa śmiga.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Karty sim bez pinu?

Odpisali że jednak muszę w salonie. Na dniach się tam wybiorę.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Karty sim bez pinu?

Byłem w salonie odnośnie wymiany karty do Internetu LTE na bez pin-u. I zonk bo Pani stwierdziła że nie wie czy karta którą mi wyda będzie miała możliwość wyłączenia. Opłata 25 zł w ciemno albo się uda albo nie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Karty sim bez pinu?

Mam internet mobilny w Love na firmę i też mnie wkurza brak możliwości wyłączenia PINu. Neta chciałem używać w samochodzie ale ciągłe wklepywanie PINu powoduje, że jest to w ogóle pozbawione sensu. Najgorszy jest też brak kompetencji pracowników salonu - nie pojadę w ciemno 40km do tego przybytku, żeby się dowiedzieć iż oni nic nie wiedzą/nic nie mogą.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Karty sim bez pinu?

To jak jest z tym pinem na kartach do internetu np love??? Da się wymienić na bez pinowa????

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Karty sim bez pinu?


br0nas napisał:
To jak jest z tym pinem na kartach do internetu np love??? Da się wymienić na bez pinowa????

Tak. Jak najbardziej :).

Jakiś czas temu pisałem tutaj, jak powinno wyglądać opakowanie do takiej karty. Teraz już każdy Salon powinien mieć je na stanie. Wcześniej można spróbować zadzwonić do Salonu i o to dopytać.