Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karty sim bez pinu?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Karty sim bez pinu?

Potwierdzam. W karcie USIM.MC.P (jest to karta standard/micro/nano w czarnej kopercie "Twoja karta SIM 4G LTE", na odwrocie na dole "karta SIM 4G LTE MC") można wyłączyć żądanie PIN. Wziąłem taką do trackera GPS jako 'kolejną/dodatkową do głównej', tylko do transmisji danych za 5zl/mc. Trzeba tylko prosić konkretnie o taką bo inaczej dają co mają akurat w salonie. W jednym nie mieli, musiałem iść do innego i tam takie już mieli.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Karty sim bez pinu?

Byłem w salonie orange, mieli karty sim mc, posiadam orange love, chciałem wymienić kartę do netu co mam w routerze, ale się nie dało, gdyż karty sim mc są tylko do kart voice ://// może ktoś potwierdzić czy udało się komuś wymienic karte do transmisji danych na tą nową mc?? Pani w salonie oczywiście próbowała mi wymienić, ale wywalało jej w systemie błąd... mój Huwaei e3372 hilink za cholere nie chce pamietać pinu, dlatego ciągle walczę o taka karte:/ ma ktoś może ten modem lte?? i pamieta mu PIN z orange???


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 512
  • 14

Karty sim bez pinu?


br0nas napisał(-a):

może ktoś potwierdzić czy udało się komuś wymienić kartę do transmisji danych na tą nową mc?? Pani w salonie oczywiście próbowała mi wymienić, ale wywalało jej w systemie błąd... 


Mi się nie udało. Również usłyszałem że karty mc 3w1 są tylko do usług głosowych.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Karty sim bez pinu?

@br0nas: Mówisz o tej dodatkowej karcie sim czy pełno-prawnej z oddzielnym numerem?
jaki masz internet w Orange Love (stacjonarny czy mobilny)?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Karty sim bez pinu?

mam orangle love inernet mobilny, mówię o głownej karcie która odpowiada za internet


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Karty sim bez pinu?

a chciałeś kartę w formacie nano?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Karty sim bez pinu?

prosilem o zwykła sim 3w1 mc, bo akurat do modemu huawei e3372s pasuje zwykła sim.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Karty sim bez pinu?

Czy jest jakaś szansa, czy moją główną karte sim do netu mobilnego da się wymienić na tą MC ???? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Karty sim bez pinu?

Nie wiem czy Orange ma takie karty. Sugerowałbym podpytać na BOK.
Anonim

Nie dotyczy

Karty sim bez pinu?

Myślę że salony partnerskie powinny mieć takie karty.