Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Proste pytanie, wyłączyłeś i włączyłeś telefon ? Pewnie tak ale..

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Nie odpoczywa. Na każdej zmianie jest kilka osób. Tylko takie sprawy nie zawsze da się naprawić od ręki. Bo osoby, które obsługują klientów nju nie widzą w systemach danych klientów pod marką Orange i na odwrót. Tu zgłoszenie musi trafić do osoby z szerokim polem uprawnień.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Arti_Kn_Pl Tak. To nie jest problem z logowaniem sie telefonu do sieci tylko problem z wyłączeniem go w systemach O.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 Czyli potrzebny jest ktoś, kto ma na biurku dwa monitory/terminale - na każdym inny system - pomimo, że obie marki to ta sama firma. Bez komentarza 😐 BTW. Planuje przenieść jeden numer abonamentowy z nju do flexa - ale po tych przygodach - lepiej się nie ruszać  (?)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

System jest jeden. To kwestia poziomu uprawnień.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@MarWo5 pewnie masz umowę wstępną, główną, z wszystkimi danymi dostaniesz, jak technik przyjdzie zamontować usługę internetową. Dziwi mnie tylko, czemu numer został już wyłączony, skoro usługi jeszcze nie zaczęły funkcjonować. Numer nie przepadnie, szkoda tylko, że jest w tej chwili zawieszony. Czy w salonie podpisując umowę wstępną dostałeś kartę SIM z numerem tymczasowym? Na kiedy jest zapisane planowane przeniesienie numeru?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@Piotrekk85 To ja poproszę na priv namiary na magika, który umie broić w systemie i rozwiąże problem. Od wczoraj rana wisi zgłoszenie założone przez salon. Potem incydent zgloszony przeze mnie do O. Ma nawet łatwy numer 🤣


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

Czemu się nie udało? Dla mnie jest jasne. OMNI nie obsługuje poprawnie dwóch migracji przy aktywacji OL. Tu trzeba się trochę nagimnastykować bo trzeba dograć trzy daty. Migrację z nju do Orange na mobile, proces FNP/NP na stacjonarne i fizyczną instalację technika. Rzadko się udaje, Dealer Support powinien monitorować takie zamówienia, ale zawsze to kuleje.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@MarWo5: niestety nie znam nikogo 😕

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 44
  • 1

Jak przenieść numer z Nju do Orange Love, aby telefon był głuchy przez 3 dni lub dłużej

@ketrasaArtur Nie otrzymałem SIMa. Podłączenie planowane jest 8-10 godz. po 17.00 

@Piotrekk85 Sadzisz, że sprzedawca pomylił daty przeniesienia? Twierdzi on, że numer od razu powinien być w OL.