Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja z osoby prywatnej na firmę

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Witam. Otwieram działalność gospodarczą i chciałabym przenieść mój abonament prywatny na firmę. Jaki jest koszt? Czy jest to w ogóle możliwe przy zachowaniu aktualnej daty końca umowy czy muszę przedłużać albo podpisywać nowe zobowiązanie na kolejne dwa lata?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Witaj w Nasz Orange, @Dru!

 

To jednoosobowa działalność gospodarcza? Jeśli tak, to mam dobre wiadomości: niemal od ręki dopiszemy dane Twojej firmy i znajdą się już w kolejnej fakturze. Jeśli firma jest już w bazie CEIDG to zadzwoń do nas (przez aplikację będzie za darmo), przygotuj wcześniej NIP i REGON.

 

Nie zmieni się czas trwania Twojej umowy, ani oferta, z której korzystasz, a dopisanie jednoosobowej działalności jest bezpłatne 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

35 ODPOW. 35

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Witaj w Nasz Orange, @Dru!

 

To jednoosobowa działalność gospodarcza? Jeśli tak, to mam dobre wiadomości: niemal od ręki dopiszemy dane Twojej firmy i znajdą się już w kolejnej fakturze. Jeśli firma jest już w bazie CEIDG to zadzwoń do nas (przez aplikację będzie za darmo), przygotuj wcześniej NIP i REGON.

 

Nie zmieni się czas trwania Twojej umowy, ani oferta, z której korzystasz, a dopisanie jednoosobowej działalności jest bezpłatne 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Cesja z osoby prywatnej na firmę

A potwierdzam. Zrobiłem zmianę po zalogowaniu się do Orange Online na czacie Emotikon: Szczęśliwy bardzo profesjonalne podejście Orange.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 1

Cesja z osoby prywatnej na firmę

A ja mam odwrotnie przepisane 2 tel.komórkowe z firmy na prywatne obiecali zniżkę ponieważ mam wszystkie usługi w orange ale dalej jest taka sama opłata.Orange Biz Krajowy.Na jaki numer dzwonić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Jeśli chcesz skorzystać z promocji Orange Open w większości wypadków nie wystarczy zmienić właściciela (w tym wypadku z firmy na osobę prywatną), ale też trzeba zmienić plan na ofertę indywidualną (to możliwe dopiero w ramach przedłużenia).
Orange Biz Krajowy niestety nie łączy się z indywidualnym promocjami łączonymi.

Jeśli ktoś Cię błędnie zapewnił, proponuję sprawdzić możliwości zmiany planu i/lub zgłoszenie reklamacji. Zgłoszenie możesz zarejestrować na stronie www w zakładce Mój Orange/Obsługa lub przez infolinię 510100100.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Bardzo mi pomogła ta odpowiedź, dziękuję 🙂 Tak, to jest DG. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Witam! A jaki jest czas oczekiwania na pojawienie sie cesji na koncie biznesowym przy przeniesieniu z konta prywatnego (usługi stacjonarne tv + internet + telefon), gdyż taką czynność wykonałem w 9.11 i nadal bez zmian na obu kontach


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Zależy od segmentu.
Jeśli to mała/średnia firma, to około 30 dni. Z nowym okresem rozliczeniowym.
Oczywiście o ile nie masz usług które nie są tzw. niecedowalne i muszą być odłączone przed cesją.


Skontaktuj się z opiekunem (jeśli masz) lub z infolinią/przez Mój Orange.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Na infolinii znów mówią, że do 7 dni kalendarzowych


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Widocznie udało się szybciej.