Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

Witam,

W styczniu tego roku umowa przedłużyła mi się automatycznie o 6 msc. Kończy się ona w lipcu.
Wcześniej była ona na 24 msc. Chce zerwać z orange współprace, bo nie wystarczają mi ich usługi. Co mogę zrobić aby nie płacić kary za zerwanie? Nie chce do lipca się męczyć z tą firmą...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32623
  • 37935
  • 1375

Automatyczne przedłużenie umowy

Zawsze warto sobie przekalkulować co się opłaca:
- jaką masz sumę opłat do końca umowy
- jaką masz karę
- ew. zawsze jest reklamacja, każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, poza tym nawet jeśli ktoś pójdzie na rękę i umożliwi bezpłatne rozwiązanie umowy, są sytuacje kiedy możesz od stycznia do wyłączenia zostać dociążony różnicą do opłaty niepromocyjnej...

Tu złotego środka nie ma.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Automatyczne przedłużenie umowy

Niestety nie możesz wcześniej zrezygnować z usług Orange bez zapłaty kary umownej. Możesz najpóźniej na miesiąc (w czerwcu) złożyć wypowiedzenie umowy, w którym napiszesz, że rezygnujesz z danej usługi z dniem X lipca 2018 roku. Wtedy umowa zakończy się w lipcu, nie zostanie przedłużona i nie poniesiesz kary umownej. Najlepiej to zrobić w salonie Orange, gdzie od razu otrzymasz potwierdzenie przyjęcia takiego oświadczenia. Nie ma innej możliwości. Pozdrawiam. 🙂

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

świetnie, podczas podpisywania umowy dostałem informacje, że mogę ją zerwać ZA DARMO podczas tych 6 msc.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32623
  • 37935
  • 1375

Automatyczne przedłużenie umowy

To złóż reklamację. Jeśli rozmowa była nagrywana, jest możliwość jej odtworzenia. Jeśli nie, to sam musisz to udowodnić.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

czyli i tak tego nie udowodnię. cóż trzeba bedzie zerwac


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32623
  • 37935
  • 1375

Automatyczne przedłużenie umowy

Zawsze warto sobie przekalkulować co się opłaca:
- jaką masz sumę opłat do końca umowy
- jaką masz karę
- ew. zawsze jest reklamacja, każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, poza tym nawet jeśli ktoś pójdzie na rękę i umożliwi bezpłatne rozwiązanie umowy, są sytuacje kiedy możesz od stycznia do wyłączenia zostać dociążony różnicą do opłaty niepromocyjnej...

Tu złotego środka nie ma.

Zespół Nasz Orange
  • 2945
  • 11993
  • 151

Automatyczne przedłużenie umowy

@Iothin Szczęśliwy robot

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę bardzo ważną zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?