Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polaczenia ktorych nie wykonałem


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Na rejestrze połączeń mam masę połączeń po 3m45s i czasem znacznie dłuższe.... A najlepsze jest to ze połączeń tych nie wykonalne.... O co chodzi...? Zawsze w Niemczech
Ktoś coś wie albo ma taka sama sytuację?
18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Polaczenia ktorych nie wykonałem

@Zemen79Proponuje tobie  kontakt BOK 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Polaczenia ktorych nie wykonałem

W przypadku połączeń w roamingu może pojawić się numer operatora pośredniczącego w zestawieniu połączenia. Powinno zgadzać się czas i długość takiego połączenia. Zwróć też uwagę że na fakturze są widoczne zarówno połączenia odebrane i wykonane nawet jeśli są bezpłatne.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Polaczenia ktorych nie wykonałem

@Zemen79 Udało się wyjaśnić sprawę? Może któraś z powyższych odpowiedzi była pomocna, jeśli tak oznacz ją jako rozwiązanie, dzięki temu innym będzie łatwiej. Mrugający mężczyzna


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Tak dostałem pisemna odpowiedź z biura obsługi. Pismo zawierało znaczna ilośc treści regulaminowej ze to jakieś błędy przyznali się i kazali obserwować czy nadal się to pojawia


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Polaczenia ktorych nie wykonałem

To bardzo dobrze! Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Ma jeszcze prośbę, żeby inni, w wypadku podobnych wątpliwość mogli, szybko znaleźć pomoc zaznacz proszę jako rozwiązanie odpowiedź, która pomogła Ci w wyjaśnieniu sprawy. Szczęśliwy robot


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Polaczenia ktorych nie wykonałem

@Piotrekk85
No ok ja rozumiem że one są na liście. Tylko chodzi o to że ja ich nie wykonałem

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 3
  • 0

Polaczenia ktorych nie wykonałem

@Mikołaj
Nie jako rozwiązane bo problem wciąż jest. Właśnie dziś rozmawiałem z bok i złożyłem ponownie reklamację.... Tym razem zauważyłem że połączenia te których nie wykonałem nadal się pojawiają jako połączenia i zabierają mi minuty pakietu. Przyznam się że mało dzwonie w sposób tradycyjny więcej używam aplikacji mobilnych niż standardowego połączenia. I przed końcem okresu rozliczeniowego okazuje się że zbraklo mi minut. Wykorzystali moje minuty z okresu bieżącego oraz poprzedniego.
Anonim

Nie dotyczy

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Tak z ciekawości, jakie aplikacje mobilne używasz, może to one generują te połączenia?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Polaczenia ktorych nie wykonałem

Dziwna sprawa.