Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - oferta telewizyjna


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

AMA - oferta telewizyjna

Przyszedł czas na kolejne AMA! Tym razem w krzyżowym ogniu 🔥 pytań 😉  znajdą się nasi eksperci pracujący nad zawartością oferty w Orange TV. W tym miejscu chcielibyśmy zaznaczyć, że tematyka dotyczyć będzie wyłącznie oferty TV - bez urządzeń, takich jak np. dekodery.


AMA - oferta telewizyjna odbędzie się

w czwartek 30 marca w godz. 13:00 - 16:00

 

301084.jpg

 

Jeżeli ktoś z Was nie wie jeszcze o co chodzi z AMA, to po szczegóły zapraszamy tutaj. W skrócie: AMA to spotkanie on-line, podczas którego możecie zadawać pytania naszym ekspertom z konkretnej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia.

 

  • AMA - oferta telewizyjna

 

Uwaga! Jeżeli nie masz konta w naszej Społeczności (gorąco ♨️ zachęcamy do jego założenia) lub nie możesz być obecny na forum w trakcie wydarzenia:

zostaw swoje pytania tutaj.

 

Opublikujemy je anonimowo w trakcie AMA, a odpowiedzi będziesz mógł przeczytać po zakończeniu sesji. Ważne: pytania powinny być zgodne z netykietą, zasadami i regulaminem Nasz Orange (w przeciwnym razie ich nie zamieścimy). Pamiętajcie, że eksperci odpowiadają tylko na pytania ogólne niewymagające indywidualnej weryfikacji na koncie klienckim w systemach Orange.

Możliwość zadawania pytań w powyższy sposób zakończy się 30.03.2023 o godz. 15:00.

 

Dla zarejestrowanych użytkowników NO, którzy nie mogą być obecni na AMA, nadal pozostaje dostępna opcja wcześniejszego przekazania pytań w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Wojciech, @Michał, @Bartłomiej, @Rafał, @Wiktor, @Aśka_M). Takie pytania zostaną przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

 

W wolnej chwili w tym miejscu możecie prześledzić wcześniejsze sesje AMA.

 

Zapraszamy! ❤️

19 ODPOW. 19

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

AMA - oferta telewizyjna

@Wiktor No to się kilka osób ucieszy...szczególnie tych składających na forum zapytania o różnice C+ w Orange i ofercie rynkowej...oraz IPTV 🙂


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

AMA - oferta telewizyjna

i się zmartwi jak zobaczy odpowiedź


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

AMA - oferta telewizyjna

Zakładam, że pytania dotyczące TV obejmują również promowana aplikację Orange TV GO proponowana obecnie do abonamentu komórkowego. Dziś z konsultantem rozmawiałem w tej sprawie, bo Orange usilnie chce przedłużyć umowę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

AMA - oferta telewizyjna

A czy będę mógł się spytać o dołączenie do oferty kanału Novelas+ i zwiększenie oferty radiowej ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

AMA - oferta telewizyjna

@nnsq9053W9pewnie tak bo to jest AMA o ofercie telewizyjnej. Co do zwiększenie oferty radiowej jestem za np dodaniem  RMF Maxx 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

AMA - oferta telewizyjna

@nnsq9053W9 przygotuj sobie pytania i po rozpoczęciu AMA zadaj. Jeżeli będą pytania wykraczały poza zakres kompetencji ekspertów to nie uzyskasz odpowiedzi.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

AMA - oferta telewizyjna

Super 🙃


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

AMA - oferta telewizyjna

@nnsq9053W9 Ja już takie pytanie zostawiłem w tej opcji jak ktoś nie będzie mógł śledzić w tym czasie -  powinni odpowiedzieć też na takie pytania bo to jest związane i dotyczy oferty tv jakby nie patrzeć w końcu jest podane, że będą udzielane informacje o zawartości oferty tv czyli o pakietach i kanałach. Im więcej takich pytań to będą wiedzieć że jest zainteresowanie ja bym jeszcze zadał pytania o inne kanały, które widnieją na liście a w iptv nie są dostępne dużo ich nie ma bo jeszcze Polsat Jim Jam czy Sci Fi chyba ,że mi umknęło coś oczywiście mając na uwadze kanały AXN. To podchodzi też pod pytanie o różnice pomiędzy pakietem Ekstra od Orange a Ekstra od C+ o czym wspomniał @agat13 w swoim poście


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

AMA - oferta telewizyjna

Przygotowałem około 20 pytań związanych z ofertą telewizyjną Orange.

Nie zdradzę jakie to będą ale wszystko wyjaśni się w ten czwartek.