Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - dostępność światłowodu


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

AMA - dostępność światłowodu

Pierwsza w tym roku, długo wyczekiwana... AMA! 📯 Tym razem na tapet weźmiemy tematykę związaną z dostarczaniem i samą dostępnością światłowodu w Orange. Stali bywalcy naszego forum dobrze wiedzą, że to rzecz chyba najczęściej przewijająca się w postach. 😎

AMA - dostępność światłowodu odbędzie się

w czwartek 16 lutego w godz. 13:00 - 16:00


IMG_5835.jpg

 

Jeżeli ktoś z Was nie wie jeszcze o co chodzi z AMA, to po szczegóły zapraszamy tutaj. W skrócie: AMA to spotkanie on-line, podczas którego możecie zadawać pytania naszym ekspertom z konkretnej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia.

 

  • AMA - dostępność światłowodu

 

Uwaga! Jeżeli nie masz konta w naszej Społeczności (gorąco ♨️ zachęcamy do jego założenia) lub nie możesz być obecny na forum w trakcie wydarzenia:

zostaw swoje pytania tutaj.

 

Opublikujemy je anonimowo w trakcie AMA, a odpowiedzi będziesz mógł przeczytać po zakończeniu sesji. Ważne: pytania powinny być zgodne z netykietą, zasadami i regulaminem Nasz Orange (w przeciwnym razie ich nie zamieścimy). Pamiętajcie, że eksperci odpowiadają tylko na pytania ogólne niewymagające indywidualnej weryfikacji na koncie klienckim w systemach Orange.

Możliwość zadawania pytań w powyższy sposób zakończy się 16.02.2023 o godz. 15:00.

 

 

W wolnej chwili w tym miejscu możecie prześledzić wcześniejsze sesje AMA.

 

Zapraszamy! ❤️

22 ODPOW. 22

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

AMA - dostępność światłowodu

Oj się będzie działo patrząc na dużą liczbę wątków przewijających się na forum w tematyce AMA to będzie mnóstwo uczestników i multum pytań, żeby tylko Eksperci dali radę 😁😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

AMA - dostępność światłowodu

Temat rzeka 😃 Będzie o czym dyskutować 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

AMA - dostępność światłowodu

Tematyka godna całego dnia AMA. Mam nadzieję, że Eksperci będą przebywać w klimatyzowanym pomieszczeniu, bo atmosfera będzie gorąca 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA - dostępność światłowodu

Z miłą chęcią poczytam w późniejszym czasie cały przebieg AMA. Ja nie będę mógł uczestniczyć, ale może uda się na chwilkę zajrzeć, jak przebiega AMA z ekspertami od światłowodu.

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

AMA - dostępność światłowodu

To będzie gorąca AMA. Biorąc pod uwagę jakie czasem cuda się dzieją w tym temacie to eksperci będą mieli na co odpowiadać.

 

Swoją drogą tak z czystej ciekawości zapytam która AMA miała do tej pory najwięcej postów. Bo coś czuję, że rekord może być pobity.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

AMA - dostępność światłowodu


@Kimirikonapisał(-a)

Swoją drogą tak z czystej ciekawości zapytam która AMA miała do tej pory najwięcej postów. Bo coś czuję, że rekord może być pobity.


@Kimiriko  tu AMA - Nasz Orange możesz to sprawdzić, ale z tego co widać to o Flex położyła wszystkie "na łopatki".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

AMA - dostępność światłowodu


@ketrasaArturnapisał(-a)

Z miłą chęcią poczytam w późniejszym czasie cały przebieg AMA. Ja nie będę mógł uczestniczyć, ale może uda się na chwilkę zajrzeć, jak przebiega AMA z ekspertami od światłowodu.

 


@ketrasaArtur , ja w tym linku podanym przez @Wiktor a, pytanie już zadałem. Wydaje mi się, że ten link jest niezbyt starannie dopracowany, ponieważ jakoś tak przez przypadek powtórzyłem akcję bez wpisu i poszło. A gdy dawałem wstecz, to nie za bardzo chciało wrócić na forum, z którego w ten link kliknąłem. Mam nadzieję, że pytanie jednak dotarło i nie prześpi go autor tematu😀


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

AMA - dostępność światłowodu

Sam chętnie zadam kilka pytań związanych z dostępnością światłowodów Orange. Szczególnie o BSA i LLU (ciekawe czy jest) oraz kilka lokalnych pytań dlaczego zostało to tak zrobione, a nie inaczej.

 

A może tak ekspertów nakierować co mają przeczytać i przejrzeć żeby potem nie być zaskoczonym?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

AMA - dostępność światłowodu

Zauważyliście że AMA pokrywa się z Tłustym Czwartkiem 😋 😋 😋, więc uważajcie co by podczas pisania pytań do Ekspertów nie "zapaskudzić" klawiatury czy ekranu lukrem 😁 😉 (przy okazji smaczności życzę 😄).