Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌳🌷🌿 AMA - OrangeGoesGreen


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

🌳🌷🌿 AMA - OrangeGoesGreen

Powoli, małymi krokami 👣, zbliżamy się do kolejnej AMA 😋. Tym razem będziecie mieli okazję przepytać osoby odpowiadające za 💚 strategię klimatyczną w Orange Polska 💚

 

AMA - OrangeGoesGreen odbędzie się w piątek 11 czerwca w godzinach 14:00 - 17:00.

 

Zapraszamy wszystkich bez wyjątku do udziału w tym wydarzeniu! 😊

Można będzie zadawać pytania z szeroko pojętej tematyki związanej z podejściem Orange do ochrony środowiska, począwszy od budowy urządzeń, przez konstrukcję oferty, a skończywszy na przyszłych planach dot. strategii GREEN.

 

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w AMA, przygotowaliśmy specjalny materiał wyjaśniający co i jak.

 

W skrócie: to wydarzenie on-line, podczas którego można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia

 

 

Gdyby ktoś nie był w stanie w czasie trwania AMA zadać pytania, może je przekazać wcześniej w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Wojciech, @Kinga, @Bartłomiej, @Rafał, @Wiktor, @Aśka_M). Takie pytanie zostanie przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

 

W wolnej chwili tutaj możecie prześledzić wcześniejsze sesje.

 

Zapraszamy!

5 ODPOW. 5

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

🌳🌷🌿 AMA - OrangeGoesGreen

Odliczanie się zaczęło. W kalendarzu przypomnienie ustawione (mam nadzieję że nic mi nie wypadnie i wezmę udział) 😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

🌳🌷🌿 AMA - OrangeGoesGreen

Już nie mogę doczekać sie AMA 🤗. Choć przyznam, że jak miałam wiele pytań, tak nagle pustka w głowie 😢. Ale jeszcze parę godzin, to jest nadzieja, że na coś wpadnę. 

A Ty @slav72 ile pytań już masz?

@Wiktor odznaka z AMA jest dla każdego, czy dla wybrańców tylko? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

🌳🌷🌿 AMA - OrangeGoesGreen

@bezaikropka  kilka mam do zadania ekspertom, jak masz dużo to spisz na kartce (będzie łatwiej i nie wylecą z głowy 😉). Odznaki to będą na pewno za udział w ekokonkursie  https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Konkurs-Quiz-Zielony-Pomara%C5%84czowy/m-p/269125 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

🌳🌷🌿 AMA - OrangeGoesGreen

@slav72 to wiem i o to walczę, ale jeszcze bywają na AMA 😃.

@Wiktor lajka dał, ale pytanie pozostawił bez odpowiedzi. Oby eksperci tak nie robili na AMA 🤭😉

 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

🌳🌷🌿 AMA - OrangeGoesGreen


@bezaikropka napisała:

@Wiktor odznaka z AMA jest dla każdego, czy dla wybrańców tylko? 


Zgodnie z naszoorangową tradycją 😉 przyznamy odznaki trzem uczestnikom AMA, których pytania - wg opinii naszych ekspertów - były najciekawsze 😊
Każdy ma szansę @bezaikropka 😁