Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - Funbox 6


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

AMA - Funbox 6

Przyszła pora na kolejną odsłonę AMA 😋

Tym razem będziecie mieli okazję przepytać osoby odpowiedzialne za nasze najnowsze urządzenie - Funboxa 6.

 

AMA - Funbox 6 odbędzie się w czwartek 4 lutego w godzinach 14:00 - 17:00.

Zapraszamy wszystkich bez wyjątku (nie tylko freaków sprzętowych 😉) do udziału w tym wydarzeniu! 😊

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w AMA, przygotowaliśmy specjalny materiał wyjaśniający co i jak.

 

W skrócie: to wydarzenie on-line, podczas którego można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia

Gdyby ktoś nie był w stanie w czasie trwania AMA zadać pytania, może je przekazać wcześniej w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Wojciech, @Kinga, @Bartłomiej, @Rafał, @Wiktor, @Aśka_M). Takie pytanie zostanie przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

 

W wolnej chwili tutaj możecie prześledzić wcześniejsze sesje.

 

Zapraszamy! 💓

10 ODPOW. 10

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

AMA - Funbox 6

@Wiktor zapisałem w przypomnieniach, na pewno wezmę udział.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA - Funbox 6

Mam nadzieję, że będzie ciekawie i bez lania wody 😄

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA - Funbox 6

Zawsze o sprzęcie będzie moźns zasięgnąć informacji. Szkoda, że nawet nie będzie można sprawdzić jego działania.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1460
  • 7451
  • 55

AMA - Funbox 6

Z chęcią dowiem się czy sprzęt na 2021 umożliwia utworzenie przynajmniej jednej dodatkowej sieci dla gości czy IoT. I czy można ustawić inne DNSy niż operatora.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

AMA - Funbox 6

o super 😄 

w końcu jakiś konkretny temat 🙂

już szykuję pytania!

😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

AMA - Funbox 6

@Kinganapisałem prywatną wiadomość bo nie wiem czy będę na forum dostępny. Moje pytanie dotyczy produkcji Funboxa 6, czy produkuje go ten sam producent co Funboxa 3.0, czyli sagemcom. Proste pytanie. Moim zdaniem warto dodać to w specyfikacji produktu na stronie internetowej.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

AMA - Funbox 6

@Piotrek94  już Ci mogę odpowiedzieć to ten sam producent Sagemcom (było o tym na forum)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

AMA - Funbox 6

@Piotrek94  nawiasem mówiąc jest to Twoje 4 pytanie z cyklu "kto jest producentem FB 6" i na wszystkie dostałeś odpowiedz, nie rozumiem co chcesz osiągnąć drążąc to samo w kółko - zmianę producenta?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

AMA - Funbox 6

@slav72wiem, że kilka razy się o to pytałem. Chyba nie trudno się domyślić. Po prostu chciałem uzyskać odpowiedź od osoby z Orange lub użytkownika końcowego. Na forum mógł coś ktoś usłyszeć błędnie, a wcale nie musi to być prawda. Wiarygodni dla mnie są użytkownicy, którzy mają już fizycznie Funboxa 6, a jedną z tych osób jest Pan.