Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.

馃尦馃尫馃尶 AMA - OrangeGoesGreen

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 2393
  • 4418
  • 120

Powoli, ma艂ymi krokami 馃懀, zbli偶amy si臋 do kolejnej AMA 馃構. Tym razem b臋dziecie mieli okazj臋 przepyta膰 osoby odpowiadaj膮ce za 馃挌 strategi臋 klimatyczn膮 w Orange Polska 馃挌

AMA - OrangeGoesGreen odb臋dzie si臋 w pi膮tek 11 czerwca w godzinach 14:00 - 17:00.

Zapraszamy wszystkich bez wyj膮tku do udzia艂u w tym wydarzeniu! 馃槉

Mo偶na b臋dzie zadawa膰 pytania z szeroko poj臋tej tematyki zwi膮zanej z podej艣ciem Orange do ochrony 艣rodowiska, pocz膮wszy od budowy urz膮dze艅, przez konstrukcj臋 oferty, a sko艅czywszy na przysz艂ych planach dot. strategii GREEN.

Dla tych, kt贸rzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczy膰 w AMA, przygotowali艣my specjalny materia艂 wyja艣niaj膮cy co i jak.

W skr贸cie: to wydarzenie on-line, podczas kt贸rego mo偶na zadawa膰 pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpo艣rednio od nich otrzyma膰 odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, kt贸ra zostanie udost臋pniona na czas tego wydarzenia

Gdyby kto艣 nie by艂 w stanie w czasie trwania AMA zada膰 pytania, mo偶e je przekaza膰 wcze艣niej w Prywatnej Wiadomo艣ci kt贸remu艣 z cz艂onk贸w Zespo艂u NO (@Wojciech, @Kinga, @Bart艂omiej, @Rafa艂, @Wiktor, @A艣ka_M). Takie pytanie zostanie przez nas opublikowane w imieniu u偶ytkownika.

W wolnej chwili tutaj mo偶ecie prze艣ledzi膰 wcze艣niejsze sesje.

Zapraszamy!

5 ODPOW. 5

Poziom 30, Ekspert
  • 1865
  • 4379
  • 75

Odliczanie si臋 zacz臋艂o. W kalendarzu przypomnienie ustawione (mam nadziej臋 偶e nic mi nie wypadnie i wezm臋 udzia艂) 馃槉

Poziom 19, Pasjonat
  • 34
  • 197
  • 1

Ju偶 nie mog臋 doczeka膰 sie AMA 馃. Cho膰 przyznam, 偶e jak mia艂am wiele pyta艅, tak nagle pustka w g艂owie 馃槩. Ale jeszcze par臋 godzin, to jest nadzieja, 偶e na co艣 wpadn臋. 

A Ty @slav72 ile pyta艅 ju偶 masz?

@Wiktor odznaka z AMA jest dla ka偶dego, czy dla wybra艅c贸w tylko? 

Poziom 30, Ekspert
  • 1865
  • 4379
  • 75

@bezaikropka  kilka mam do zadania ekspertom, jak masz du偶o to spisz na kartce (b臋dzie 艂atwiej i nie wylec膮 z g艂owy 馃槈). Odznaki to b臋d膮 na pewno za udzia艂 w ekokonkursie  https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Konkurs-Quiz-Zielony-Pomara%C5%84czowy/m-p/269125 

Poziom 19, Pasjonat
  • 34
  • 197
  • 1

@slav72 to wiem i o to walcz臋, ale jeszcze bywaj膮 na AMA 馃槂.

@Wiktor lajka da艂, ale pytanie pozostawi艂 bez odpowiedzi. Oby eksperci tak nie robili na AMA 馃き馃槈

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 2393
  • 4418
  • 120

@bezaikropka napisa艂a:

@Wiktor odznaka z AMA jest dla ka偶dego, czy dla wybra艅c贸w tylko? 

Zgodnie z naszoorangow膮 tradycj膮 馃槈 przyznamy odznaki trzem uczestnikom AMA, kt贸rych pytania - wg opinii naszych ekspert贸w - by艂y najciekawsze 馃槉
Ka偶dy ma szans臋 @bezaikropka 馃榿