Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Piotrekk85 napisał(-a):
I tu i tu.

@Piotrekk85UPC jest już w budynku a Orange jeszcze nie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Panowie, prośba. Nie mieszajcie paru tematów w tym wątku. Rozumiem,że wskazujecie na UPC jako firmę która działa bardziej ofensywnie i sprawniej na rynku dostarczania usług internetowych niż Orange, ale wątek dotyczy określonej sytuacji: Orange wykonał sieć dostępową i nie chce-nie potrafi- podłączyć chętnych do usługi. Ten watek dotyczy tej sytuacji. dziękuję za zainteresowanie , ale przecież możecie założyć nowy temat np: Polityka inwestycyjna Orange kontra UPC.

PS. Na moim terenie UPC nie istnieje.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57U mnie tez nie istniała wyżej wymieniona firma w budynku dopóki do nich nie zadzwoniłem i opisałem całą sytuacje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@AnonimMyślisz,że nie rozmawiałem z UPC? Sytuacja jest różna, u mnie jest zabudowa jednorodzinna i UPC nie było zainteresowane.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Ja pod chodziłem dwa razy do UPC i za drugim się zdecydowali.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Majx napisał(-a):

Administrator budynku podpisał umowę terminu nie znamy.


@MajxJa taką umowę podpisana przez właściciela budynku zawiozłem osobiście do UPC ale przez około jednego  miesiąca była w rękach prawników. Po zatwierdzeniu ruszyły prace. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

U mnie też jest przewaga domków jednorodzinnych, są dwa bloki koło siebie po około 40 mieszkań, jak pisalem do UPC odpisywali, że na razie nie zamierzają u Nas inwestować, jednak po roku czasu od pierwszego maila,  wprowadzili się do tych dwóch bloków (więc i do mnie).


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Witam

 

Z moich doświadczeń z firmą orange

Możesz spróbować zamówić zwykłą neostradę  z nową Linią ADSL lub VDSL  wtedy przyjadą do ciebie panowie Teltech  to im powiesz że pomyłka  i poprosisz aby odpisali na zleceniu że są możliwości na FTTH i następne zamówienie powinno się udać a już na FTTH

Drugi sposób to znajdź znajomego kto ma firmę i  by zamówił na siebie  usługę FTTH ale na twój adres , na firmę Orange inaczej patrzy i wysyła wywiad techniczny czy są możliwości techniczne

Potem już tylko migracja usługi z firmy na osobę fizyczną

 

Obydwa sposoby sprawdziłem osobiście – mi się udałoEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


MSJ napisał(-a):

Witam

 

Z moich doświadczeń z firmą orange

Możesz spróbować zamówić zwykłą neostradę  z nową Linią ADSL lub VDSL  wtedy przyjadą do ciebie panowie Teltech  to im powiesz że pomyłka  i poprosisz aby odpisali na zleceniu że są możliwości na FTTH i następne zamówienie powinno się udać a już na FTTH

Drugi sposób to znajdź znajomego kto ma firmę i  by zamówił na siebie  usługę FTTH ale na twój adres , na firmę Orange inaczej patrzy i wysyła wywiad techniczny czy są możliwości techniczne

Potem już tylko migracja usługi z firmy na osobę fizyczną

 

Obydwa sposoby sprawdziłem osobiście – mi się udałoEmotikon: Szczęśliwy


Dzięki za radę.  To oczywiście jest jakieś rozwiązanie. Ale może @Piotrekk85, @Anonim,

@Artur ,także @Mikołaj wypowiedzą się w temacie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

W pierwszym poście pisałeś, że masz VDSL. To owszem jest to jeden z czynników, ale nie decydujący.

Co do brania na firmę - pisałem wcześniej, że bywa "konkretniejsza" rozmoea ale nie zawsze dla firmy na zasadzie JDG są robione ręczne wywiady techniczne. Poza tym nie wszystkie promocje na światłowód są cedowalne, to też się czasem zmienia, cesja też nie jest obowiązkowa (owszem zazwyczaj nie ma problemu, ale nie ma gwarancji na 100% że ją przepiszesz na siebie).