Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Od początku piszę, że nie da się okablować całej Polski z dnia na dzień. Planów nie ma lub są mało konkretne, dlatego podejrzewam nikt nie chce o tym napisać.
Konkurencyjnych firm też nie masz za wiele pod Twoim adresem...

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Kierus57 napisał(-a):

Tak jak myślałem, nikt się nie odezwał. Nawet mnie to nie za bardzo dziwi, bo potwierdza tylko to, że firma Orange generalnie ma swoich klientów głęboko w ....... . Chyba nadszedł już czas na podsumowanie 5 miesięcznych starań na uzyskanie odpowiedzi na proste pytanie. Już wkrótce.

 


Współczuję.

U mnie sprawa zmierza do szczęśliwego finału. Parę dni temu na słupach pojawiły się zwoje, dziś doszły skrzynki oraz byli ludzie zachęcać do podłączenia. Nie dałem się długo prosić 😉 Montaż w przyszłym tygodniu.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Masz pecha do mnie dziś dzwonili w sprawie podłączenia ponieważ nie mogłem rozmawiać będą dzwonić jutro.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Mój pech nazywa się Orange.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85 tylko on już okablowanie ma na ulicy i domek obok, trzeba tylko chęci ze strony Orange 😉 Tym bardziej że odwalił za nich brudną robotę z wywaidem środowiskowym.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

No nie do końca. Orange podzieliło Polskę na swoje "kawałki". O ile na miedzi szło zachachmęcić z przebiegiem linii i puścić ją inaczej, o tyle na świetle z tego co mi wiadomo rzadziej takie rzeczy są robione.
Podejrzewam po analizie map ze stron UKE, że Orange gdzieś ma plan (odleglejszy) pociągnięcia drugiego światła od południowej strony. Więc teraz nie ma "decyzji" co do podpięcia od północy.
A polityka komunikacyjna o planach światłowodu czy logika inwestycji - to temat rzeka.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Ogólnie to tak i nie. Ale w następnym roku sądzę, że już będzie miał podłaczenie. To tylko kwestia czasu. A o polityce orange i ich planach to już na prawdę temat rzeka, pisałem w jakimś luźnym temacie o moim przypadku. Zaraz znajdę i dolinkuję.

 

@edit

 

https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Um%C3%B3w-si%C4%99-na-spotkanie-z-Konsultantem-w-swoim-domu/m-p/...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Najnowsze newsy z frontu. Niespodziewanie dzisiaj ekipa Teltechu przeprowadziła kabel światłowodowy w studzience teletechnicznej ze słupa pod numeru 5 na słup pod numer 1 ( czyli do mnie), następnie dociągnięto napowietrznie do następnego słupa , zlokalizowanego Mysłowicka róg Bohomolca. Tam zainstalowano splitter. Według panów techników już w poniedziałek można zamawiać instalację światłowodu. Trzeba się spieszyć, bo kabel jest 8 włóknowy dla 8 abonentów. Oto fotka nowego splittera.DSCN0533.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Kierus57 napisał(-a):

Mój pech nazywa się Orange.


@Kierus57, jak fajnie, że Twój "pech" zamienił się w światłowódEmotikon: Bardzo szczęśliwy Ech!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonim, zbyt daleko idący optymizm jest tu niewskazany.