Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zatrzymane chwile

Czasem jem 🙃

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zatrzymane chwile

no smaczny olej i śruby  😄 he he he 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Nie mam czasu na głębsze poszukiwania, ale wydaje się mnie że to jeden z pierwszych postów - https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45#U45 

 

może jednak "przywitaj się" było wcześniejsze.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Zatrzymane chwile


@Misiek62 napisał(-a)

@Anonim  na dzisiaj odznakę ma 8 osób - patrz obrazek

 

 

weteran.jpg

 


 

Super! Gratulacje dla wszystkich naszych Weteranów. Bardzo szczęśliwy kot Radosne fanfary na ich cześć:

band_rgb_blanc.png

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Misiek62napisał(-a)

Nie mam czasu na głębsze poszukiwania, ale wydaje się mnie że to jeden z pierwszych postów - https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45#U45 

 

może jednak "przywitaj się" było wcześniejsze.


@Misiek62 , ja się jeszcze zastanawiam, kto "stoi" za ojcem sukcesu NO: @Remi , czy może @Piotrek ? A może kto inny?

@Kinga, za trzecim podejściem doszło do odpowiedzi...czemu tak jest? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Zatrzymane chwile

@Anonim rozumiem, że miałeś problem z odpowiedzią na post? Jakiś błąd Ci wyskakiwał? Nikt obecnie nie zgłaszał tego typu błędów - może wyczyść ciasteczka w przeglądarce. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


@Anonimnapisał(-a)


@Misiek62 , ja się jeszcze zastanawiam, kto "stoi" za ojcem sukcesu NO: @Remi , czy może @Piotrek ? A może kto inny?

@Kinga, za trzecim podejściem doszło do odpowiedzi...czemu tak jest? 


 @Anonim a kto jest według Ciebie tym "ojcem sukcesu"? "właścicielem biznesowym" pomysłu NO był  Remi.... 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zatrzymane chwile

To była praca zespołowa 🙂 w tym Was uważam za członków zespołu.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Remi  skromny, jak zwykle. Ktoś dał impuls, a potem to gra zespołowa. Nas, a konkretnie mnie, nie mieszaj do tego, ponieważ forumowicze to kula śniegowa ruszona z czyjejś nasadki mózgowej Emotikon: Bardzo szczęśliwy I się toczy i kula, i hula w najlepsze Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Nie za wcześnie rozdają gwiazdki generalskie? Do 15 sierpnia daleko! Emotikon: Mrugający

trofeum.PNG